POKAŻ WIĘCEJ
fot. materiały prasowe

Jeśli poznałeś ją na Tinder, pisała o tym, że jest z mody i robi dla E. Minge to znaczy, że wiesz już co nieco o potędze cyber-flirtu. A jeśli nie chcesz trafić na TEN FANPAGE, sprawdź opcje alternatywne.

3nder
Znamy kilka osób, które twierdzą, że odpowiedni przepływ łóżkowej energii zachodzi dopiero w trójkącie (czakry, kamienie mocy, te sprawy ∆). Niektórzy wszystko muszą sobie jakoś uzasadnić, inni bez zbędnej refleksji instalują 3ndera, czyli Tindera dla fanów opcji threesome. Pomysł prosty i (zwłaszcza w czasach szerzącej się poliamorii) bardzo w tempo, komunikacja też super (za parafrazujące apple’owski claim hasło Kink different od nas dożywotni props), nic tylko sprawdzać jak działa. A okazja jest doskonała, bo cytując 3nderowego Twittera: Today is 03.03. In honor of the number 3, we declare 03.03 International 3Some Day.
AppStore

Islendingabók
Jeśli uważaliście na geografii (albo przyrodzie), wiecie na pewno, że na/w całej Islandii żyje tylko trochę więcej ludzi niż w Gdyni. Czyli w sumie mało jak na nieco oddaloną od reszty świata wysepkę, gdzie raczej wszyscy, mówiąc eufemistycznie, trzymają się razem. I żeby nie trzymali się ZBYT blisko (zwłaszcza ci najbliżej ze sobą spokrewnieni), z pomocą przychodzi aplikacja Islendingabók, będąca niczym innym jak spisem Islandczyków. Podoba wam się dziewczyna i zanosi się na kolację ze śniadaniem – szybki risercz w appce i już wiecie, czy przypadkiem nie jest waszą bliską kuzynką. Od teraz inaczej spojrzycie na swoje sercowo-łóżkowe problemy!
Google Play


Luxy
Jeśli aplikacja reklamuje się jako Tinder minus biedni ludzie, wiadomo już, że będzie wesoło. Luxy to świetna opcja dla wszystkich, którzy nie lubią zadawać się z tzw. plebsem, ludźmi płacącymi niskie podatki (chyba że wynika to z przeniesienia działalności np. na Cypr, wtedy jest inna gadka) i niemającymi minimum 5 ulubionych marek z sektora premium – na stałe, niczym sprawności w harcerstwie, ozdabiają one profile użytkowników. Przy rejestracji trzeba oczywiście podać średni miesięczny dochód, póki co jest to oczywiście nieweryfikowalne, ale podobno Luxy chce poradzić sobie również z tym zagadnieniem. J***ć biedę c’nie.

Ohlala
Pozostajemy w temacie tzw. pieniążków. Aplikacja Ohlala wystartowała w Niemczech w sierpniu 2015 roku, a nie dalej jak wczoraj odpalona została wersja amerykańska (na razie tylko w Nowym Jorku). Na czym polega? Na tym, że panowie mogą proponować paniom płatne randki. Tak, wiemy, co sobie właśnie pomyśleliście. Twórca i CEO projektu, Pia Poppenreiter, mocno walczy z przyklejoną aplikacji etykietką z napisem escort girls i próbuje przekierować uwagę przyszłych userów z aspektu płacenia za spotkanie na wygodę użytkowania – po wysłaniu przez inicjatora spotkania ogłoszenia, chętne panie mają 21 minut na potwierdzenie. Podobno trwają prace nad wersjami dla kobiet i gejów.

ohlala3

#3nder
#Islendingabók
#Luxy
#Ohlala
POKAŻ KOMENTARZE

Najnowsze

Frank Ocean wchodzi na antenę GTA V

Znane z platformy Apple Music blonded RADIO można już sobie odpalić w którejś ukradzionej furze, pędząc na złamanie karku pod ostrzałem policji.

#Frank Ocean
#GTA

Instagram wprowadzi dwie nowe funkcje. Jedna z nich bardzo was zdenerwuje

To już nie są delikatne manewry, a poważne ruchy: Instagram chce mocno położyć nacisk na aspekt społecznościowy. Nie zawsze w taki s ...

#Instagram

21 najostrzejszych rapowych numerów o policji

Zwykle w naszych zestawieniach wybieramy 7, 10 czy 12 najlepszych bądź najgorszych przykładów. Tym razem jednak temat jest na tyle rozległy, że wyszło nam 21. Niech więc - jak ...

Sprawdziliśmy, w ilu numerach Paluch rapuje o blokach

Podobno robi to tak często, że spokojnie mógłby zostać twarzą dowolnego developera mieszkaniowego. My na to mówimy: sprawdzam!

#Paluch

Lamborghini wypuściło bardzo fajnego SUV-a… wait, what? Lamborghini?

Tak, oni. Może i włoska marka kojarzy się przede wszystkim z modelami sportowymi, natomiast rynek SUV-ów jest aktualnie tak mocny, ż ...

#Lamborghini Urus

Święta pod znakiem kurczaka: KFC wjeżdża ze świątecznym merchem

KFC ma dla was idealne dopełnienie świąt bez ingerowania w tradycję 12 potraw. Do wigilijnego stołu w tym roku siadamy z teesem It's finger lickin' good.

#KFC
#Merch

Kendrick Lamar na szczycie całorocznego podsumowania Billboardu! Jak wypadli inni?

Za K.Dotem m.in. Migos, Lil Uzi Vert, Drake, The Weeknd, Post Malone, Future czy DJ Khaled. Zobaczcie, czego najczęściej słuchało si ...

#Billboard
#Billboard Magazine

W przyszłym roku możemy spodziewać się collabu Rolex x Supreme

Luksus wkracza na wyższy poziom i powiedzmy sobie otwarcie: to nie będą tanie rzeczy. W jeden z przyszłorocznych czwartków będą czekały na was (pewnie przez kilka sekund) ciuch ...

#Rolex
#Supreme

4 bardzo fajne polskie marki streetwearowe

Polacy nie gęsi i swój streetwear mają. Poznajcie najświeższe i najlepiej rokujące polskie brandy, najlepiej jeszcze przed szybką obczajką prezentów na Gwiazdkę.

#2005
#Neige
#Skandalouz

Wygląda na to, że już nigdy nie zobaczymy Adriany Limy w bieliźnie

Lima postanowiła tym samym zmienić świat na lepsze. I choć na pierwszy rzut oka te dwie informacje wydają się być sprzeczne, po zagł ...

#Adriana Lima
#Victoria's Secret
POKAŻ WIĘCEJ