10 numerów, które gwarantują nieudany seks

Created with Sketch.

RADIO

POKAŻ WIĘCEJ
fot. materiały prasowe

Selekcja utworów z dedykacją dla wszystkich, którzy chcą zrujnować swoje współżycie seksualne i życie uczuciowe. Dzięki newonce.net łatwo zmienicie każdy stosunek w koszmar. Nie dziękujcie. 

RPS feat. Charlie P – Tak bardzo chcę

Dla wszystkich zwariowanych wariatek… Chłopaki, wy tam mulicie z tym Barry White’em, a to trzeba prosto z mostu. Cały ten numer to jest czyste złoto, ale za sprawą śpiewanego refrenu z poruszającą partią saksofonu i czytelnym komunikatem o treści Chcę tak bardzo pierdolić się z Tobą, z pewnością osiągniecie w łóżku słynny efekt wow. Ważna porada: w przypadku ataku gazem pieprzowym przez partnerkę nie próbujemy zmywać twarzy ciepłą wodą. Tylko zimna albo mleko!

Słoń/Mikser – Love forever

Wspominaliśmy coś o gazie? Przy Ryśku jeszcze może udać się go uniknąć, ale tutaj już po wprowadzeniu w świat asfiksjofilii i linijkach Erotyczny koszmar, była coraz bardziej sina/Lecz on wpadł jakby trans i już nie mógł się zatrzymać/Młoda dziewczyna w końcu przestała się ruszać/Podczas kiedy on ja rżnął, ona umarła w katuszach – szykujcie się na najgorsze. A nie jest to nawet połowa numeru. 

Bosski Roman – Higiena osobista

Często zmieniasz majtki? A kiedy skarpety? Raz na dobę i na myśli mam także kobiety… Bosski Roman pozwoli w łóżku zasiać nie tylko przypał, ale również potencjalne wyrzuty sumienia i atmosferę niepewności. Czujecie tę grę psychologiczną? Czujecie to napięcie? Melodia niby wesoła, ale nadaje scence łóżkowej ciężaru gatunkowego jak w Antychryście Von Triera.

System Of A Down – Toxicity

Tym razem nie pijemy do walorów obyczajowych, a właściwości rytmicznych. Proponujemy jeszcze przyfajnić i zastosować element zaskakującej ambiwalencji. Przyciemnione światło, świece, płatki róż, nieśmiałe pocałunki… i wtedy wjeżdżamy z Toxicity na najwyższym poziomie głośności. Istnieje ryzyko poważnego zawieszenia systemu.

Hemp Gru – To jest to

Nic tak nie ubarwia pożycia jak podkreślenie ulicznego rodowodu. Gwarantujemy, że odkryjecie zupełnie nową paletę doznań, kiedy obiekt waszych westchnień w łóżku będzie non-stop obawiać się dziesiony.

ERA – Ameno

Tutaj ważna uwaga. Sztuczka nie zadziała, jeśli jest to wasz pożegnalny seks przed wyprawą do Ziemi Świętej w celu odbicia Jerozolimy z rąk muzułmanów. Albo, jeśli impulsem do igraszek była ekscytacja, związana z zapowiedzią wizyty papieskiej. 

Popek x Matheo – Wjeżdżają cyganie

Gwarant rujnacji nastroju w wariancie wakacyjnym, a do tego z istotnym przekazem, obejmującym zagadnienie kryzysu migracyjnego w Europie. Popek to zresztą zawsze jest dobry wybór. Chyba, że przebywacie w Zgierzu albo wasz partner jest odurzony GHB – tylko w takim przypadku skala przypału nie będzie satysfakcjonująca.

Przydatny trik: gdybyście zdecydowali się jednak na Jestem królemochoczo zachęcamy partnera czy partnerkę do wyrzucenia łap w górę. Zawsze działa.

Firma – Nasza Broń/Honor i Ojczyzna

Ponownie ważna uwaga. Sztuczka nie zadziała, jeśli przed przystąpieniem do działania musicie ściągnąć z drugiej osoby koszulkę RED IS BAD albo JP.

Malik Montana x Diho – Naaajak

Jeżeli komuś wydawało się, że zabraknie w tym zestawieniu numeru z niezapomnianym wersem Cipy, cipy, cipy od ruchania mam zakwasy, to chyba znamy się od wczoraj. Kluczowym faktorem decydującym o wyborze Naaajak jest sprytna konstrukcja fabularna. Zwrotka Malika to jeszcze zasłona dymna, ale kiedy wjeżdża Diho orangutan robi się Monty Python i piekło na ziemi w jednym. Aż zrobiliśmy się mokrzy, jak o tym pomyśleliśmy.

Gimpson ft. MC Sobieski – Liryczna Chłosta

Czterominutowy soundtrack (ten flet, ta chrypa!) do modlitwy o zakończenie farsy. Po wszystkim klepiemy partnera (w najlepszym wypadku) po plecach i puszczając oko rzucamy: It’s just a prank bro.

Nie, więcej się nie zobaczycie. Prawdopodobnie pomoże w tym sądowy zakaz zbliżania.

#Bosski Roman
#Era
#Firma
#Gimpson
#Hemp Gru
#Peja
#Popek
#Słoń
#System Of A Down
POKAŻ KOMENTARZE

Najnowsze

Kosi opowiedział nam historię JWP

To właśnie dziś Jaśnie Wielmożni Panowie obchodzą w warszawskiej Drukarni swoje 21. urodziny. Z tej okazji spotkaliśmy się z najstarszym reprezentantem składu, by wysłuchać kró ...

#JWP
#Kosi JWP

Hypetalk OH PAPI Takeover Tour dziś przejmuje Gdańsk!

Nasi ziomale z Hypetalk, czyli największej w Polsce facebookowej grupie, która zrzesza ponad 50 tysięcy fanów szeroko rozumianego streetwearu, wraz z kolektywem imprezowym Oh P ...

#Hypetalk
#OH PAPI Takeover Tour

Po 19 latach przerwy kultowe BMW 8 wracają na rynek. Action Bronson już się cieszy

Bo akurat on szczególnie upodobał sobie ten model. Nie wiemy, czy chodzi o podstawkę na szamę, czy inne rzeczy. Ale pozostając w tem ...

#BMW 8

Dziś mija 10 lat od premiery Breaking Bad – dlaczego to najlepszy serial świata?

Dokładnie dekadę temu na ekrany trafił słynny pierwszy odcinek sagi o Walterze White. To sprawiło, że zadaliśmy sobie pytanie z tytu ...

#Breaking Bad

Michał Łojewski (UEG): koncepcja zobowiązuje do rygoru (WYWIAD)

Stworzył UEG, jedną z niewielu polskich marek streetwearowych, którym udało się przebić do świadomości globalnego odbiorcy. Nam mówi o tym, że dziś światem mody rządzi Instagra ...

#Michał Łojewski
#newonce.paper
#UEG

Lil Yachty, Rae Sremmurd i wiele innych gwiazd w najnowszej kampanii Reebok Classic

Reebok połączył siły z dziesięcioma znanymi influencerami i stworzył kampanię, w której stara się na nowo zdefiniować pojęcie klasyk ...

#Rae Sremmurd
#Reebok Classic
#Sneakers

8 filmów, na które NIE czekamy w 2018 roku

Na Trzech billboardach za Ebbing, Missouri świat się nie kończy, dlatego zagłębiliśmy się w czeluść (pozdrawiamy Kraków) kinematografii i wpadliśmy w niezłe bagno.

#Aquaman
#Kobiety mafii
#Mamma Mia

7 kawałków Maca Millera, których pewnie nie znacie

Mac ma wiele twarzy i wcieleń artystycznych - może nie wszyscy wiecie, że Malcolm McCormick nawijał także pod innymi aliasami? A jak nie wiecie, to się dowiedzcie.

#Ariana Grande
#Easy Mac
#Larry Fisherman

Do Warsaw Sneaker Store wjechała właśnie świeża dostawa od Nike

Na Chmielnej 20 znajdziecie aktualnie jedne z najszybszych modeli butów, na których pojawiło się legendarne logo Swoosh. Tak, najszybszych.

#Chmielna 20
#Nike
#Sneakers

Prosto z lat 90. przedstawiamy wam Live Squad, czyli 2Pac, Biggie i ten trzeci

Choć psychofani twórczości Shakura nazwę Live Squad mogą pewnie kojarzyć, to fakt, że ten nowojorski zespół nie jest dziś prawdziwą ...

#Live Squad
#popkultura
POKAŻ WIĘCEJ
Store

newonce.paper #2

39.99 PLN

newonce.hoodie

199 PLN

newonce.paper #1

29.99 PLN