10 numerów, które gwarantują nieudany seks
Created with Sketch.

RADIO

Gramy 24h/7

POKAŻ WIĘCEJ
fot. materiały prasowe

Selekcja utworów z dedykacją dla wszystkich, którzy chcą zrujnować swoje współżycie seksualne i życie uczuciowe. Dzięki newonce.net łatwo zmienicie każdy stosunek w koszmar. Nie dziękujcie. 

RPS feat. Charlie P – Tak bardzo chcę

Dla wszystkich zwariowanych wariatek… Chłopaki, wy tam mulicie z tym Barry White’em, a to trzeba prosto z mostu. Cały ten numer to jest czyste złoto, ale za sprawą śpiewanego refrenu z poruszającą partią saksofonu i czytelnym komunikatem o treści Chcę tak bardzo pierdolić się z Tobą, z pewnością osiągniecie w łóżku słynny efekt wow. Ważna porada: w przypadku ataku gazem pieprzowym przez partnerkę nie próbujemy zmywać twarzy ciepłą wodą. Tylko zimna albo mleko!

Słoń/Mikser – Love forever

Wspominaliśmy coś o gazie? Przy Ryśku jeszcze może udać się go uniknąć, ale tutaj już po wprowadzeniu w świat asfiksjofilii i linijkach Erotyczny koszmar, była coraz bardziej sina/Lecz on wpadł jakby trans i już nie mógł się zatrzymać/Młoda dziewczyna w końcu przestała się ruszać/Podczas kiedy on ja rżnął, ona umarła w katuszach – szykujcie się na najgorsze. A nie jest to nawet połowa numeru. 

Bosski Roman – Higiena osobista

Często zmieniasz majtki? A kiedy skarpety? Raz na dobę i na myśli mam także kobiety… Bosski Roman pozwoli w łóżku zasiać nie tylko przypał, ale również potencjalne wyrzuty sumienia i atmosferę niepewności. Czujecie tę grę psychologiczną? Czujecie to napięcie? Melodia niby wesoła, ale nadaje scence łóżkowej ciężaru gatunkowego jak w Antychryście Von Triera.

System Of A Down – Toxicity

Tym razem nie pijemy do walorów obyczajowych, a właściwości rytmicznych. Proponujemy jeszcze przyfajnić i zastosować element zaskakującej ambiwalencji. Przyciemnione światło, świece, płatki róż, nieśmiałe pocałunki… i wtedy wjeżdżamy z Toxicity na najwyższym poziomie głośności. Istnieje ryzyko poważnego zawieszenia systemu.

Hemp Gru – To jest to

Nic tak nie ubarwia pożycia jak podkreślenie ulicznego rodowodu. Gwarantujemy, że odkryjecie zupełnie nową paletę doznań, kiedy obiekt waszych westchnień w łóżku będzie non-stop obawiać się dziesiony.

ERA – Ameno

Tutaj ważna uwaga. Sztuczka nie zadziała, jeśli jest to wasz pożegnalny seks przed wyprawą do Ziemi Świętej w celu odbicia Jerozolimy z rąk muzułmanów. Albo, jeśli impulsem do igraszek była ekscytacja, związana z zapowiedzią wizyty papieskiej. 

Popek x Matheo – Wjeżdżają cyganie

Gwarant rujnacji nastroju w wariancie wakacyjnym, a do tego z istotnym przekazem, obejmującym zagadnienie kryzysu migracyjnego w Europie. Popek to zresztą zawsze jest dobry wybór. Chyba, że przebywacie w Zgierzu albo wasz partner jest odurzony GHB – tylko w takim przypadku skala przypału nie będzie satysfakcjonująca.

Przydatny trik: gdybyście zdecydowali się jednak na Jestem królemochoczo zachęcamy partnera czy partnerkę do wyrzucenia łap w górę. Zawsze działa.

Firma – Nasza Broń/Honor i Ojczyzna

Ponownie ważna uwaga. Sztuczka nie zadziała, jeśli przed przystąpieniem do działania musicie ściągnąć z drugiej osoby koszulkę RED IS BAD albo JP.

Malik Montana x Diho – Naaajak

Jeżeli komuś wydawało się, że zabraknie w tym zestawieniu numeru z niezapomnianym wersem Cipy, cipy, cipy od ruchania mam zakwasy, to chyba znamy się od wczoraj. Kluczowym faktorem decydującym o wyborze Naaajak jest sprytna konstrukcja fabularna. Zwrotka Malika to jeszcze zasłona dymna, ale kiedy wjeżdża Diho orangutan robi się Monty Python i piekło na ziemi w jednym. Aż zrobiliśmy się mokrzy, jak o tym pomyśleliśmy.

Gimpson ft. MC Sobieski – Liryczna Chłosta

Czterominutowy soundtrack (ten flet, ta chrypa!) do modlitwy o zakończenie farsy. Po wszystkim klepiemy partnera (w najlepszym wypadku) po plecach i puszczając oko rzucamy: It’s just a prank bro.

Nie, więcej się nie zobaczycie. Prawdopodobnie pomoże w tym sądowy zakaz zbliżania.

#Bosski Roman
#Era
#Firma
#Gimpson
#Hemp Gru
#Peja
#Popek
#Słoń
#System Of A Down
POKAŻ KOMENTARZE

Najnowsze

Tak wygląda koniec ludzkości: 4 miliony userów Snapchata założyły sobie Crocsy na głowę

Z tymi butami jest jak z Fiatem Multipla: ich brzydota to nie wada, lecz atut. Oficjalnie mało kto przyznaje się, że nosi Crocsy, al ...

#Crocs

Jay Z jest nowym agentem napastnika Manchesteru United Romelu Lukaku

Czasem pytacie, dlaczego poruszamy na niuansie tematy piłkarskie. A dlatego, że futbol i popkultura romansują ze sobą coraz mocniej, ...

#Romelu Lukaku
#Jay Z

To jest 10 kultowych płyt z francuskim rapem, które powinniście znać

O tym, że France ou Pologne, taka sama presja, taka sama broń wiemy przynajmniej od 2002, kiedy to Fusznik nawinął ten wers, więc sa ...

#Booba
#Fonky Family
#IAM

Już wkrótce ukaże się nowa polska książka o hip-hopie!

I pierwsza w historii, która o krajowej scenie hip-hop opowie wyłącznie poprzez wywiady - m.in. z Pezetem, Żabsonem, Włodim czy Mentosem. Ciekawe o tyle, że nazywa się... To ni ...

#To nie jest hip hop

Tsubasa wraca do polskiej telewizji!

Z ręką na sercu - kto pamięta polski tytuł tego serialu? Wszyscy za to pamiętają te samotne biegi przez pół boiska, piłkę, która zamieniała się w kulę ognia i wiele innych hist ...

#Kapitan Jastrząb

Mamy dla was wejściówki na jutrzejszy koncert Flirtini Live!

Niepowtarzalny event, wyjątkowe miejsce i dużo gości specjalnych - przestrzeń warszawskiego kina Luna zamieni się jutro w gorący parkiet, na którym możecie zagościć totalnie za ...

#Flirtini
#Heartbreaks & Promises vol. 4

420 gram temu, czyli nasz zielony felieton z okazji 20. kwietnia

Który polski numer rapowy był jednym z pierwszych krajowych hymnów na cześć trawki? Gdzie w Warszawie lat 90. można było kupić płyty oraz bletki i do jakiego gatunku przekonał ...

Kanye pokazał na Twitterze dużo Yeezy, których wcześniej nie widzieliście

Parafrazując klasyczny wers: z pracowni Kanye'ego wynieślibyśmy wszystko co najlepsze. A tak naprawdę to po prostu wszystko.

#Kanye West
#Yeezy

Kanye zapowiedział na Twitterze premiery czterech albumów

Dwa z nich to jego długo oczekiwany solowy longplay oraz materiał zespołu Kids See Ghost, który stworzył wspólnie z Kid Cudim.

#Kanye West
#Kid Cudi
#kids see ghost

Uwaga, film z Beyoncé wylądował na Pornhubie!

To prawie dwie godziny naprawdę ostrej jazdy. Stety-niestety chodzi o sobotni występ piosenkarki na festiwalu Coachella. Łapy na kołdrę!

#Beyonce
#Coachella
#PornHub
POKAŻ WIĘCEJ
Store

newonce.paper #2

39.99 PLN

newonce.hoodie

199 PLN

newonce.paper #1

29.99 PLN