Szukamy detektywa, który pomoże nam rozgryźć nowy wpis Franka Oceana
Created with Sketch.

RADIO

Gramy 24h/7

POKAŻ WIĘCEJ
fot. materiały prasowe

Przemysł muzyczny nie daje za wygraną – z jednej strony mamy Gucci Mane’a, który podaje nam wszystko jak na dłoni, z drugiej – Franka Oceana, czyli chodzącą Enigmę, którą każdy próbuje rozwiązać. Jak ciężkie jest życie fana!

Nowy rok, nowy wpis na tumblrze – tylko tutaj jesteśmy w stanie dorwać Oceana w jego naturalnym środowisku. Tym razem Franek postanowił wrzucić jedno zdjęcie i ograniczyć się do krótkiego podpisu. Albo jest to nowy sposób szyfrowania, albo czas kupić nową klawiaturę lub maść rozgrzewającą palce. W każdym razie chodzi o to:

Podpis pod zdjęciem: new 18-99. Koniec podpisu. Przenosimy wzrok z powrotem na fotę. Hint: If you liked 2017, you’ll love 2018. I to by było na tyle. Mamy wrażenie, że jest w tym ukryte drugie dno a my ciągle stąpamy na powierzchni. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć nam, co kryje się w głowie Oceana?

Zrobiliśmy sobie małą, redakcyjną burzę mózgów i mamy kilka teorii. Po pierwsze: Frank robi nas w ch*. Skoro w 2017 nie wydał nawet albumu, który miał pojawić się przed jego trzydziestką, to tym bardziej nie powinniśmy spodziewać się niczego w 2018.

Po drugie: jego logika jest tak zaawansowana i głęboka, że sam nie do końca wie, jaki będzie jego następny ruch. Nazywajcie to sobie jak chcecie.

Po trzecie: musimy dalej trzymać rękę na pulsie. Może to wszystko jest tylko ciszą przed burzą? W razie czego postaramy skontaktować się z Tylerem i dopytać, co autor miał na myśli:

Po czwarte: 18-99 = -81 #quickmaths. Skoro w 2017 roku Big Shaq zrobił matematyczną rewolucję w przemyśle muzycznym, to może Frank właśnie oznajmia, że pójdzie w jego ślady?

Jest też opcja nowego trendu w modzie, czyli noszenia czapki na kapturze. Tą myśl zostawiamy jednak jako backupową i fokusujemy się na nowym albumie. Zanim ten w końcu wyjdzie, zawsze można wrócić do jakże obfitej dyskografii jednego z członków OFWGKTA. My zaczynamy klasycznie od Nostalgii, ale tej w wersji Ultra. Sorki Taco, nie tym razem.

#Frank Ocean
#Tumblr
POKAŻ KOMENTARZE

Najnowsze

Tak wygląda koniec ludzkości: 4 miliony userów Snapchata założyły sobie Crocsy na głowę

Z tymi butami jest jak z Fiatem Multipla: ich brzydota to nie wada, lecz atut. Oficjalnie mało kto przyznaje się, że nosi Crocsy, al ...

#Crocs

Jay Z jest nowym agentem napastnika Manchesteru United Romelu Lukaku

Czasem pytacie, dlaczego poruszamy na niuansie tematy piłkarskie. A dlatego, że futbol i popkultura romansują ze sobą coraz mocniej, ...

#Romelu Lukaku
#Jay Z

To jest 10 kultowych płyt z francuskim rapem, które powinniście znać

O tym, że France ou Pologne, taka sama presja, taka sama broń wiemy przynajmniej od 2002, kiedy to Fusznik nawinął ten wers, więc sa ...

#Booba
#Fonky Family
#IAM

Już wkrótce ukaże się nowa polska książka o hip-hopie!

I pierwsza w historii, która o krajowej scenie hip-hop opowie wyłącznie poprzez wywiady - m.in. z Pezetem, Żabsonem, Włodim czy Mentosem. Ciekawe o tyle, że nazywa się... To ni ...

#To nie jest hip hop

Tsubasa wraca do polskiej telewizji!

Z ręką na sercu - kto pamięta polski tytuł tego serialu? Wszyscy za to pamiętają te samotne biegi przez pół boiska, piłkę, która zamieniała się w kulę ognia i wiele innych hist ...

#Kapitan Jastrząb

Mamy dla was wejściówki na jutrzejszy koncert Flirtini Live!

Niepowtarzalny event, wyjątkowe miejsce i dużo gości specjalnych - przestrzeń warszawskiego kina Luna zamieni się jutro w gorący parkiet, na którym możecie zagościć totalnie za ...

#Flirtini
#Heartbreaks & Promises vol. 4

420 gram temu, czyli nasz zielony felieton z okazji 20. kwietnia

Który polski numer rapowy był jednym z pierwszych krajowych hymnów na cześć trawki? Gdzie w Warszawie lat 90. można było kupić płyty oraz bletki i do jakiego gatunku przekonał ...

Kanye pokazał na Twitterze dużo Yeezy, których wcześniej nie widzieliście

Parafrazując klasyczny wers: z pracowni Kanye'ego wynieślibyśmy wszystko co najlepsze. A tak naprawdę to po prostu wszystko.

#Kanye West
#Yeezy

Kanye zapowiedział na Twitterze premiery czterech albumów

Dwa z nich to jego długo oczekiwany solowy longplay oraz materiał zespołu Kids See Ghost, który stworzył wspólnie z Kid Cudim.

#Kanye West
#Kid Cudi
#kids see ghost

Uwaga, film z Beyoncé wylądował na Pornhubie!

To prawie dwie godziny naprawdę ostrej jazdy. Stety-niestety chodzi o sobotni występ piosenkarki na festiwalu Coachella. Łapy na kołdrę!

#Beyonce
#Coachella
#PornHub
POKAŻ WIĘCEJ
Store

newonce.paper #2

39.99 PLN

newonce.hoodie

199 PLN

newonce.paper #1

29.99 PLN