Ameryka lat 50., demoniczna lalka, ostatnie Gwiezdne wojny... Sierpniowe premiery HBO GO już tu są!

Zobacz również:Androidy wychowujące dzieci, Rambo i dystans społeczny w wersji komediowej. Oto wrześniowe premiery na HBO GO
gwiezdnewojny.jpg

Nawet jeśli boicie się kolejnego większego lub mniejszego lockdownu w przyszłym miesiącu i w kolejnych, to mamy dla was dobre wiadomości – przynajmniej będziecie mieli sporo dobrych produkcji do obejrzenia.

Skoro zajawiliśmy ten tekst tak, a nie inaczej, należy się wam od razu rozwiązanie tytułowych zagadek. Cofnięcie się o kilka dekad i zarazem sus za ocean stanie się faktem dzięki serialowi oryginalnemu Kraina Lovecrafta, opartemu na książce o tym samym tytule. Za jego produkcję odpowiadają m.in. Jordan Peele, Misha Green oraz J.J. Abrams. Premier już 17 sierpnia.

A co do ostatniego z wymienionych twórców – wcześniej, bo już 7. dnia miesiąca, w cyfrze pojawi się ostatnia część Gwiezdnych wojen, czyli Skywalker. Odrodzenie. Trzecia rzecz z tytułu również jest filmowa, bo chodzi o Annabelle wraca do domu (23 sierpnia). Radzimy nie oglądać w nocy, o ile nie macie mocnych nerwów.

Jeśli lubicie coś lżejszego, ale nadal na wysokich obrotach, weźcie pod uwagę Jumanji: Następny poziom, w którym Dwayne Johnson dwoi się i troi, zupełnie jak ostatnio w mediach społecznościowych. To jednak dopiero pod koniec miesiąca, bo 30 sierpnia. Wcześniej możecie rzucić okiem choćby na Sekcję rytmiczną z Blake Lively w roli głównej (23 sierpnia), film Twój Simon (również 23) czy animacje – Artemis Foul opowiadające o 12-letnim geniuszu, który walczy z wróżkami, poszukując ojca (2 sierpnia), a także przełożoną na kreski Rodzinę Addamsów (16 sierpnia).

Zbyt mało mówiliśmy o serialach do binge-watchingowania? Okej, naprawiamy ten błąd. 2 sierpnia zjawi się cały sezon Trzech dni Kondora, który opowie o analityku CIA zmuszonym do uciekania przed śmiercią, 8 dostaniemy całość lekkiej opowieści o dwóch dziewczynach oswajających się z hipsterską dzielnicą Madrytu (Tak czy owak), a 14 młody chilijski prokurator postara się postawić przed sądem członków... germańskiej sekty (Godność).

Dodajmy do tego jeszcze finał serialu dokumentalnego Obsesja zbrodni będącego zapisem dziennikarskiego śledztwa w sprawie seryjnego gwałciciela i zabójcy (3 sierpnia), krótkometrażowe animacje o przygodach bohaterów z uniwersum Marvela w świecie LEGO (28) oraz nowe odcinki seriali takich jak choćby nastoletnio-superbohaterski Stargirl (11) i równie, choć inaczej superbohaterskiego Doom Patrolu, który ukaże się 21... Uf, sporo tego!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.