A$AP Rocky testuje naszą cierpliwość i (chyba) zapowiada nowy album

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
asap-rocky-bio.jpg

Pretty Flacko wymazał wszystkie zdjęcia z Instagrama, zmienił zdjęcie profilowe i usunął znaczną część ludzi, których obserwuje. W świecie muzycznych sociali oznacza to jedno: idzie nowe. A gdy do takich ruchów wlatują snippety na Insta Stories, karuzela nabiera tempa.

Wszystko zaczęło się od domniemanej tracklisty nowego krążka Rocky'ego, którego premiera była przewidywana na 29 grudnia. Jak pewnie się domyślacie (albo wiecie, bo śledzicie temat) - tracklista do dzisiaj niepotwierdzona, nowej płyty nie ma.

— Asap Rocky (@AsapRaps) 28 grudnia 2017ASAP Rocky’s new album “Testing” with tracklist, EXPECTED to be released on the 29th of December. pic.twitter.com/e8bHkS3vCb

Na całe szczęście, ruchy nad nową płytą zostały potwierdzone przez samego zainteresowanego z jego oficjalnego konta - Flacko wrzucił w nocy na insta dwa filmy oznaczone jako test. My tego za żaden test nie uznajemy i przyjmujemy na klatę jako pierwsze zapowiedzi nowej płyty. Od At. Long. Last. A$AP miną już niedługo trzy lata, więc to już najwyższy czas na usłyszenie czegoś nowego. Poza tym, 2 x 15 sekund wystarcza nam do stwierdzenia, że nadchodzący krążek będzie on fire.

🚧 #asaprocky #ALREADYFIREPost udostępniony przez @ asaprockyinfo Sty 4, 2018 o 4:35 PST
🚦 #asaprocky #greenlightready #onlyatestPost udostępniony przez @ asaprockyinfo Sty 4, 2018 o 4:36 PST

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.