Audycję Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski odwiedzi najmłodszy jak dotąd gość – będzie nim Maciej Musiał

Zobacz również:Sam chciałem robić takiego niuansa - Sokół był gościem Kuby i Piotrka w newonce.radio
2-musial.jpg

Aktor, którego dostrzeżono już poza granicami Polski, pojawi się w naszym niuansowym radiu już 9 grudnia.

Kuba Wojewódzki i Piotrek Kędzierski często zapraszają do swojej audycji ludzi związanych z aktorstwem. W pierwszym odcinku nowego sezonu programu wspieranego przez markę New Balance pojawiła się Kasia Smutniak, później byli m.in. Andrzej Seweryn czy Marcin Dorociński, a ledwie tydzień temu z duetem porozmawiał Borys Szyc.

Wizytę kolejnego gościa możemy spokojnie określić mianem historycznej. Maciej Musiał to bowiem najmłodszy jak dotąd rozmówca naszych radiowców. Ba, jedyny, który jest jeszcze przed 30. rokiem życia!

Chociaż metryka może sugerować coś innego, Maciek przeszedł długą drogę, by zaistnieć w świecie kinematografii. Parę lat wstecz kojarzono go szeroko z ról w polskich telewizyjnych serialach – teraz stał się jednym ze współtwórców hitowych projektów o zasięgu globalnym. W 2018 roku wcielił się w jedną z głównych postaci 1983, pierwszego rodzimego serialu Netfliksa, zaś za moment cały świat będzie mógł sprawdzić, jak poradził sobie z zagraniem Sir Lazlo w Wiedźminie.

Jego kariera nie umknęła również uwadze magazynu Forbes, który umieścił go na swojej liście wpływowych europejskich postaci przed trzydziestką. Jeśli chcecie lepiej poznać tego gościa, to odpalcie newonce.radio 9 grudnia o 20:00. Gwarantujemy, że będzie ciekawie! A zanim to zrobicie, nadróbcie ewentualne zaległości przy podcastach, które znajdziecie tu.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.