Bioceramiczne zegarki? Swatch wchodzi na nowy level

Swatch Next BIG BOLD BIOCERAMIC.jpg
materiały prasowe

Zaledwie kilka miesięcy od wprowadzenia pierwszego zegarka, wyprodukowanego przy użyciu materiałów pochodzenia biologicznego, szwajcarska marka przedstawia swoją najnowszą innowację: bioceramikę.

Unikalna mieszanka złożona w dwóch trzecich z ceramiki i w jednej trzeciej z tworzywa sztucznego pochodzenia biologicznego jest wytrzymała, elastyczna i jedwabista w dotyku. Nowa technologia została wykorzystana przy tworzeniu zegarków Swatch. Innowacyjna linia dostępna jest w pięciu kolorach: czerni, bieli, szarości, błękicie i pastelowym różu. W każdym modelu pasek, szlufka i szkiełko także zostały wykonane z tworzywa pochodzenia biologicznego.

Marka Swatch znana jest z wprowadzania przełomowych technologii - już w latach 80. brand zapoczątkował rewolucję, prezentując zegarki swiss made, wykonane z zaledwie 51 komponentów. Ponad trzydzieści lat później - wraz z nadejściem ekologicznego trendu - jako pierwszy zastosował do seryjnej produkcji zegarków materiały pochodzenia naturalnego. Teraz przyszedł czas na bioceramikę - do końca 2021 roku Swatch planuje wprowadzić jej wykorzystanie do produkcji wszystkich, kluczowych linii zegarków. To się nazywa eko trendsetter!

Swatch Next BIG BOLD BIOCERAMIC 2.jpg

Artykuł powstał we współpracy z marką Swatch

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.