Bombowa plotka dla użytkowników PC – czy GTA V zostanie w czwartek udostępnione za darmo?

gta5.jpg

Wśród gamingowych insiderów wręcz huczy, ale o takim rozwoju wydarzeń pisze serwis Gry-Online, powołując się na swoje zaufane źródła.

Piąta część GTA ma już swoje lata, ale to wciąż to jedna z najbardziej dochodowych gier w historii. Setki graczy do tej pory bawią się w stale aktualizowanym module GTA Online. Wiele osób wciąż nie miało jednak styczności z dziełem studia Rockstar, gdyż produkcja nie pojawiała się za często na wielkich wyprzedażach. Może więc nie być lepszej okazji na zapoznanie się z ostatnią odsłoną Grand Theft Auto niż jutrzejsze potencjalne rozdawnictwo. Zwłaszcza że w sieci już pojawiają się informacje o szóstej części, zmierzającej na konsole nowej generacji.

Giveaway gry ma się odbyć za pośrednictwem Epic Games Store, działającej od jakiegoś czasu platformy wydawcy odpowiedzialnego chociażby za Fortnite. Epic, by zachęcić graczy do przejścia na ich platformę, od samego startu serwisu co tydzień oferuje użytkownikom jedną lub dwie gry kompletnie za darmo, pamiętając o ich różnorodności i ciągłym zachowaniu jakości. Dotychczas udostępniono między innymi takie tytuły jak Metro 2033, Rayman Legends, For Honor czy Assassin’s Creed: Syndicate. Ale tak dużej produkcji jak GTA V użytkownicy jeszcze nie widzieli.

s7eojwfwa0viamaa68gs.jpg

Czy plotka okaże się prawdą? Miejmy nadzieję, że tak. Historia oparta na trzech pochodzących z kompletnie innych światów i warstw społecznych protagonistach obfituje w doskonałe momenty. Zazdrościmy każdemu użytkownikowi PC, który wróci do Los Santos oraz tym, którzy po raz pierwszy zanurzą się w świecie GTA. Jeśli oczywiście to się wydarzy w czwartek, 14 maja.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.