Brockhampton, Young Thug, Lil Wayne… Ich wszystkich posłuchacie w audycji Weeklist powered by Samsung

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
lilwayne.jpg

Tylko w ciągu ostatnich kilku dni ukazały się m.in. Binge Machine Gun Kelly’ego, On the Rvn Thuggera, Drogas Wave Lupe Fiasco i iridescence Brockhampton. W najbliższym czasie tempo premier nie spadnie, więc jeśli nie chcecie się pogubić w natłoku nowości, w piątek o godzinie 14:00 włączcie Weeklist, czyli nasze cotygodniowe crème de la crème w newonce.radio.

Weźmy to na logikę, posługując się prostą matematyką. Na 5 października serwis Metacritic przewiduje premierę 36 nowych wydawnictw. Przyjmując, że każda z tych płyt trwa pół godziny – ogarniecie wszystkich zajęłoby 18 godzin. A że 30 minut na album jest znacznie zaniżone, można założyć, że realnie trzeba by poświęcić całą dobę, żeby odhaczyć każdą nowość.

Żaden normalny człowiek nie jest w stanie porwać się na taki challenge, dlatego z pomocą przychodzą prowadzący audycję Weeklist. Co piątek (28 września, 5 października i 12 października) o godzinie 14:00 skompilują na antenie newonce.radio wszystko co najlepsze z muzycznych nowości upływającego tygodnia. I to w czasie krótszym niż czas trwania meczu piłkarskiego.

Nie musicie już zaśmiecać sobie głowy datą premiery YANDHI czy Young Sinatra IV. Z radością wam o tym przypomnimy, sięgając również po R&B, soul czy ambitniejszą elektronikę i pop, żeby nikomu nie umknęły takie sztosy, jak choćby Yves Tumor.

Partnerem Weeklist jest Samsung, który troszczy się nie tylko o to co, ale również jak u was gra. To dlatego w Galaxy S9 i S9+ macie stereo przygotowane wspólnie ze specami z AKG, a w ramach promocji Razem. Bardziej. przy zakupie smartfona dostajecie teraz za free głośniki Marshall Killburn lub Acton albo słuchawki Marshall Major III BT. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie razem.samsung.pl. Niech gra muzyka!

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.