Czas się pochwalić. Wkrótce ruszamy z nową platformą, a Samsung został naszym partnerem strategicznym

28519l2.jpg

Parę razy nieśmiało zajawialiśmy, że jesienią odpalimy wyjątkowy projekt. Teraz możemy już oficjalnie powiedzieć, że tak - będzie nim nowa platforma.

Platforma, która połączy... dwa już istniejące i dobrze wam znane serwisy: newonce.net i newonce.radio. Teraz nie będziecie musieli już przechodzić z jednego na drugi, wszystko będzie w tym samym miejscu. Co istotne, naszym partnerem strategicznym przy budowie nowej platformy została marka Samsung, z którą współpracujemy już od kilku lat.

Współpraca z grupą newonce to nie tylko szansa i świetne miejsce do pokazania technologicznych możliwości naszych sprzętów, lecz także strategiczna praca nad dostarczaniem i tworzeniem jakościowego miejsca dla wymagającej, młodej, dynamicznej grupy odbiorców, którzy mierzą wysoko i jeszcze wyżej! – mówi Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, head of marketing Samsung Electronics Polska.

Oczywiście to nie wszystko. Sama platforma będzie kryła w sobie wiele nowości i niespodzianek, o których opowiemy już niebawem. Spodziewajcie się sporych zmian na lepsze! Oczywiście w wersjach i mobile, i www.

Partnerstwo newonce x Samsung jest najważniejszym biznesowym przedsięwzięciem w naszej 5-letniej historii. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z wypracowanego wspólnie modelu współpracy oraz faktu, że doszło do niej w tak trudnym dla branży reklamowo-mediowej czasach – dodaje Michał Michalski, CEO newonce.media.

Platforma ruszy w już niedługo, bo w październiku. Na ekranie powitalnym aplikacji znajdzie się logo newonce wraz z napisem fueled by Samsung. I spokojnie, nie zapomnieliśmy o serwisie newonce.sport, który niedługo też otrzyma analogiczną, nową platformę.

To na pewno jeden z najważniejszych ruchów w pięcioletniej historii newonce.media. U nas ekscytacja sięga zenitu, was prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Będzie na co czekać.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.