Dziewczyny, w których zabujał się A$AP Rocky

Zobacz również:Kiedy fajni ludzie spotykają się z fajnymi ludźmi, czyli 13 wspólnych zdjęć sław
asap.jpg

I nie mamy na myśli tych, z którymi się spotykał, tylko takie, dla których stracił głowę, ale nic z tego nie było.

W temacie dziewczyn, z którymi Pretty Flacko chodził na randki, dobrze poinformowane źródła wymieniają Iggy Azaleę, po zerwaniu z którą oświadczył, że nie będzie się więcej spotykał z celebrytkami, bo są sztuczne, ale deklaracja ta nie przeszkodziła mu umawiać się potem z Ritą Orą, Chanel Iman, Rihanną (!) i chyba Kylie Jenner (tu romans nie do końca jest potwierdzony). No i wiadomo, Kendall. Jednak nas bardziej interesują te dziewczyny, z którymi Rocky na randki NIE chodził.

1
Lana Del Rey

Jeśli mieliby facebookowy status związkowy, na pewno brzmiałby: to skomplikowane. Poznali się na planie teledysku Lany do utworu National Anthem. Flacko wcielił się w rolę Johna Kennedy'ego podczas gdy wokalistka zagrała Jackie. Krótko po zdjęciach Rocky powiedział, ujmując to eufemistycznie, że chętnie by poszedł z Laną do łóżka. Z tych słów później próbował się wycofywać, twierdząc, że to była taka ekspresja, a tak naprawdę, to bardzo się lubią. Czyżby zaloty zostały odrzucone?

Chyba jednak nie, bo krótko po tym do sieci wyciekł ich wspólny kawałek zatytułowany Ridin'. Wtedy Rocky miał mówić, że Lana to dziewczyna jego marzeń. Potem w temacie zrobiło się cicho. Co nie znaczy, że nie było czegoś na rzeczy, bo Flacko pokazał na Instagramie wspólne zdjęcia, niby to z okazji urodzin Lany i jeszcze w ciuchach marki Vlone, ale kto go tam wie. Coś nam się wydaje, że nie łączy ich tylko miłość platoniczna.

2
Jessie Ware

Angielska wokalistka pop ujęła Flacko swoim talentem. Przynajmniej tak twierdzi. W wywiadach rozpływał się nad nią w samych superlatywach. Widać było ogromną fascynację, coś jak podkochiwanie się w nauczycielce. Rocky dopiął swego i poznał Jessie. Mało tego, poleciał z wersami w przeróbce jej hitu Wildest Moments, która ukazała się na amerykańskiej edycji debiutanckiej płyty Ware. W tym przypadku mamy pewność, że do niczego nie doszło.

3
Charlize Theron

W jednym ze swoich najdziwniejszych wywiadów Flacko trochę odpłynął, mówiąc o Charlize. Według niego to najseksowniejsza biała Afrykanka (serio tak powiedział), jaką kiedykolwiek znał. Zaproponował kilka randek, żeby się lepiej poznali, a później, kto wie, może nawet ślub (oglądajcie od 0:27). Nasze źródła donoszą, że aktorka nie ustosunkowała się do wyznania rapera.

4
Kathy Griffin

Zapytacie pewnie, kto to? To amerykańska aktorka, komik i producentka. Wciąż nic wam to nie mówi? OK, a pamiętacie pielęgniarkę z klipu Eminema The Real Slim Shady? To właśnie ona. Wprawdzie bardziej zasadzony na nią był Danny Brown, ale skończyło się na tym, że to Rocky składał jej mocno niemoralne propozycje, a ona wcale nie była mu dłużna. No dobra, trochę to było na żarty, ale jak mawiają: w każdym żarcie jest ziarno prawdy.

5
Zoe Kravitz

Ponoć coś było, a może i nie, grunt, że wystąpili razem w Dope (tu znajdziecie kilka powodów, dla których pokochacie ten film, oczywiście jeśli jeszcze go nie widzieliście), a córka Lenny’ego Kravitza bardzo sugestywnie wcieliła się w postać najpiękniejszej dziewczyny na dzielni. Aha, no i jeszcze ten klip.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.