Kanye West ma za moment wypuścić nowy album!

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Power 106 Presents Powerhouse
fot. GettyImages

Tak przynajmniej mówi jego manager. I wydaje nam się, że to zdecydowanie dobre źródło informacji.

O wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki instagramowemu komentarzowi Abou Thiama, managera Yeezy'ego. Komcia Thiam zostawił pod postem marki GAP - chodziło oczywiście o pierwsze zdjęcia kurtki GAP x YEEZY. WestDayEver. Album OTW! - napisał. Czyli nie znamy daty, ale znamy tytuł - WestDayEver. Chociaż mając w pamięci cyrki związane z premierą The Life Of Pablo nie zdziwimy się, jeśli zmieni się jeszcze z 50 razy.

Z drugiej strony sam Kanye używał go już wielokrotnie - na przykład przy wrzutce Wash Us In The Blood z Travisem Scottem. Więc może to faktycznie właściwy tytuł?

Zagęszczone ruchy przy kolaboracji GAP x YEEZY też nie są przypadkowe; Kanye od dawna lubi wypuszczać plony swoich biznesów obok siebie. Oczywiście nie mamy zielonego pojęcia, w którą stronę stylistycznie podąży tym razem Ye, czy będzie to - jak w przypadku dwóch ostatnich krążków - niedługie wydawnictwo, czy rozbuchany album. Dyskografię Westa zamyka Jesus Is King, który światło dzienne ujrzał pod koniec października 2019 roku. Dyskografię, która składa się z dziewięciu albumów solowych, wydawnictw Watch The Throne i Kids See Ghosts, Cruel Summer oraz materiału wypuszczonego wraz z Sunday Service Choir.

Kanye West

Kanye West

Zanim dostaniemy WestDayEver - który przecież równie dobrze może być długo zapowiadaną Dondą - sprawdźcie zestawienie 24 artystów, którym pomógł wybić się Kanye West. Albo szeroki artykuł o tym, czemu Ye jest najważniejszym artystą naszych czasów. Dalej to podtrzymujemy!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.