Na antenie newonce.radio ruszyliśmy z Giełdą Pracy. I mamy już sporo ofert, m.in. pracy w... newonce!

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
bolesne.jpg

Od blisko dwóch miesięcy robimy wszystko, co tylko można, żeby przetrwać w tych nie za fajnych czasach. Tym razem pomagamy wam znaleźć pracę. Albo... pracowników.

O tym, że pandemia wywołała spory kryzys gospodarczy, wiecie nie od dziś, może nawet dotknął bezpośrednio kogoś z was. Wiadomo za to, że praca jest dziś na wagę złota. Dlatego postanowiliśmy pomóc i od 9 rano na antenie newonce.radio zorganizowaliśmy Giełdę Pracy. O jej zasadach pisaliśmy wczoraj.

Zacznijmy od nas, bo my szukamy nie pracy, a pracownika. Trwa rekrutacja na kierownicze stanowisko - Account Director będzie odgrywał kluczową rolę w budowaniu agencji kreatywnej newonce. Poszukujemy osoby o silnych kompetencjach komunikacyjnych i organizacyjnych, z doświadczeniem. Lidera zespołu, który podzieli pracę i będzie gwarantem jakości oferty. Więcej info znajdziecie tutaj.

Basket Camp i Coach Z szukają ambitnych trenerów koszykówki do pracy z młodzieżą. Przeszkolą, zabiorą na zagraniczne staże (jak tylko nam otworzą świat) i zatrudnią na Basket Campie. Tutaj info o całym projekcie.

Stor9 (Warszawa) szuka Account Manager, Junior Account Managera, Copywritera i Community Managera, a to jeszcze nie koniec, bo w przyszłym tygodniu mają ogłosić kolejną akcję dla kreatywnych ludzi z branży marketingu. Anna Zielińska, CEO Stor9, z którą rozmawialiśmy na antenie, podkreśliła, że na pewno przyda się ktoś, kto będzie pracował nad TikTokiem, ktoś kto żyje social mediami. Tu znajdziecie grafiki z informacjami o wymaganiach i danymi kontaktowymi.

Tidal (Warszawa) również ma otwartą rekrutację - i to aż na cztery stanowiska. Jeden ze słuchaczy już został przez nich wyłapany, ale czekają na więcej. Tutaj sprawdzicie ogłoszenia, które nam podesłali: regional reporting analyst, junior retention marketing manager, editorial manager i new business manager.

Platige Image (Warszawa) nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Szukają (pilnie!) osób do pracy przy dużych projektach VFXowych (szeroko rozumiane efekty specjalne) oraz do tworzenia super cinematików (czyli trailerów do gier). Oferta dla Outsource Managera tutaj, dla Senior Environment Artist tutaj, a dla Senior Animatora tutaj.

Do Polsat Games & Ultra Liga poszukiwany jest ogarniacz social media z mocnym zacięciem copywriterskim, zajawiony gamingiem i chciałby połączyć swoją pasję ze ścieżką kariery. To praca w biurze na terenie Warszawy - z racji aktualnej sytuacji na początek praca zdalna. Można pisać do Michała na [email protected]

Jest też Wrocław, czyli adCookie – agencja digital, szuka teraz kogoś na stanowisko SEO Specialist i Poznań, bo tam szukamy osób, które chciałby pomóc w rozwoju concept store'u. Aby projekt o nazwie ATE, w którym spotykają się moda, sztuka i muzyka, rozrastał się i zaliczał nieustanny progres, potrzeba ludzi na wszelkiego typu stanowiskach. Social media, wycieczki na kontraktacje kolekcji na Fashion Week do Paryża czy Berlina, koordynacja kampanii reklamowych i pobocznych projektów, praca z artystami oraz organizacja eventów - ogarniacze w tych tematach są poszukiwani! Po więcej informacji: [email protected]

W Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu działa też ProjektDeska, firma zajmująca się stolarką meblową z dużym naciskiem na meble kuchenne. Obecnie szukają specjalistów do sprzedaży (Poznań) i monterów mebli (Warszawa). Wydawnictwo SQN z Krakowa szuka natomiast specjalisty do spraw promocji książek. Mamy też oferty od zakładu krawieckiego we Wrocławiu (szukają krawców/krawcowych/szwaczów/szwaczek), firmy obuwniczej Fieno (okolice Gdańska, szukają pomocy do ręcznego wykrawania wzorników obuwniczych) i od barberów z Warszawy: Towarzystwa Barber Shop i Barberiana.

Mamy też oferty od tych, którzy chcieliby podjąć pracę. Szukamy jej dla kierowców (południowa Polska), dla stolarza, dla kelnerów i barmanów. Pracy szuka flecistka, pilot samolotów, copywriterzy, ludzie ogarniający eventy. Jeśli jesteś z Warszawy, mamy też pana złotą rączkę, bo tata jednego ze słuchaczy również potrzebuje teraz dodatkowej pracy. Może ktoś z was chce się uczyć języka francuskiego? Zgłosił się Max, DJ z duetu Yorüba, który pomoże na każdym poziomie zaawansowania, lekcje mogą być online.

To miała być jednorazowa, spontaniczna rzecz - ale czujemy, że warto to powtórzyć. Nasz mail: [email protected] pozostaje aktywny. W sprawie powyższych ofert, przy których nie ma podanych adresów, wysyłajcie pytania właśnie tam. Sytuacja na rynku pracy nie jest łatwa, ale zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Tu złapiecie podcast audycji, śledźcie też newonce.net - wkrótce opublikujemy rozmowę z psychologiem, który poradzi wam, jak odnaleźć się w sytuacji nagłego bezrobocia.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.