Na chwilę przed wyborami Tycjana porozmawiała w newonce.radio z Małgorzatą Trzaskowską

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
TRZASKOWSKA-750-500.jpg

O tym, czego dowiaduje się i uczy od kobiet, z którymi rozmawia podczas kampanii jej męża. O tym, jaką byłaby Pierwszą Damą. I o tym, jakie seriale ogląda i co czyta. Poznajcie Małgorzatę Trzaskowską, żonę kandydata na prezydenta Polski, Rafała Trzaskowskiego.

I od razu odpowiadamy na ewentualne pytanie dotyczące tego, dlaczego porozmawialiśmy tylko z Małgorzatą Trzaskowską - niestety pomimo prób nie udało nam się dotrzeć do Agaty Kornhauser-Dudy, żony prezydenta Andrzeja Dudy.

Podczas niedługiej rozmowy Małgorzata Trzaskowska opowiedziała Tycjanie o tym, jak wygląda codzienne życie podczas kampanii wyborczej z punktu widzenia żony jednego z dwóch kandydatów. Było o spotkaniach z kobietami, było o tym, że - w razie zwycięstwa męża - chce być Pierwszą Damą aktywną. Opowiedziała też o tym, że oglądała Grę o Tron i Unorthodox, że uwielbia muzykę, dzięki której lepiej poznała się ze swoim mężem... a resztę możecie już posłuchać sami, bo nie chcemy więcej zdradzać.

Jeśli mało wam rozmów o polityce w tym gorącym okresie, to polecamy także dzisiejsze Bolesne Poranki, gdzie Sylwia Gregorczyk-Abram i Michał Wawrykiewicz opowiedzieli o działalności Organizacji Wolne Sądy i tym, dlaczego niezależność sądownictwa jest tak ważna.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.