Na rynku debiutuje projekt muzyczny Pepsi Taste The Beat. Jego pierwszy zwiastun to zaskakujący singiel

pepsitastethebeat.jpg

Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe i Sir Mich w jednym tracku? Okazuje się, że to możliwe.

Ta czwórka spotkała się w studio, by nagrać Tam gdzie wy - singiel promujący start projektu muzycznego Pepsi Taste The Beat. To zarazem pierwszy z czterech singli, które mają ukazać całą złożoność tego międzygatunkowego konceptu. I jeśli mówimy o collabach, których jeszcze parę lat temu nie przewidzielibyśmy, to na pewno jest to jeden z nich. Spodziewalibyście się takiego wakacyjnego singla z udziałem Kaliego? My też nie.

Z drugiej strony w Stanach takie połączenia nie są niczym nowym - kto powiedział, że konkretny artysta musi cały czas siedzieć w jednym klimacie. A przecież to dopiero początek całego cyklu. I jeszcze słówko o samym Pepsi Taste The Beat, bo to nie tylko teledyski i muzyka, ale przestrzeń contentowa. Koncepcję projektu stworzyli wspólnie Warner Music Poland oraz EWENEMENT Brand Experience Workshop, które wspólnie z BBDO jest odpowiedzialne za jego kreacje. Za realizację teledysków odpowiada za to ekipa Papaya Films, a za część komunikacyjną - OMD Media Direction, Artegence oraz BBDO.

Posmakujcie Pepsi Taste The Beat i czekajcie na trzy kolejne single. Sami jesteśmy ciekawi, kogo tym razem uda się ze sobą połączyć.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.