O, już weekend! Co nowego obejrzeć na na Netfliksie i HBO GO?

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
wstrefiewojny.jpg

We made it - przetrwaliśmy drugi tydzień 2021 roku, więc chillujemy przed telewizorami. A jest sporo nowości do sprawdzenia na streamingach.

Na początek na scenę zapraszamy pana Netfliksa, który kilka dni temu udostępnił wyczekiwany serial true crime, czyli Richard Ramirez: Polowanie na seryjnego mordercę. My widzieliśmy i podzielimy się naszymi wrażeniami w recenzji.

Za mało emocji? No to sprawdźcie jeszcze nowy film akcji - W strefie wojny, opowiadający o pilocie dronów i żołnierzu-androidzie, którzy starają się powstrzymać atak nuklearny. Do jednych z głośniejszych styczniowych premier serwisu należy także dramat biograficzny Rocketman, przedstawiający życie Eltona Johna.

rocket-e1559252395866.jpg

Natomiast dla relaksu rekomendowalibyśmy ninetiesowy klasyk - Jezioro Marzeń. Wszystkie sezony opowiadające o grupie przyjaciół z małego nadmorskiego miasteczka właśnie znalazły się w ofercie Netfliksa. A, i nie zapominajcie o trzeciej odsłonie animacji dla dorosłych - Rozczarowanych.

Przenosimy się na HBO GO, a tam już od kilku dni czeka pierwszy odcinek dokumentu o Tigerze Woodsie, w którym nie zabraknie niepublikowanych wcześniej nagrań i wywiadów z osobami z najbliższego otoczenia sportowca.

Ci, którzy jeszcze nie widzieli filmu Sprzymierzeni mają dobrą okazję, żeby go nadrobić, bo thriller Roberta Zemeckisa z Bradem Pittem i Marion Cotillard w rolach głównych jest już dostępny na platformie. Fani Magików pewnie już zapisali sobie datę 15 stycznia, bo tego dnia zadebiutuje piąty sezon serialu fantasy, opowiadającego o tajnej szkole magii. Ważną premierą jest również wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych dramat Atlantyda, który przedstawia dystopijną wizję Ukrainy bliskiej przyszłości.

Już w niedzielę na HBO GO pojawi się Osierocony Brooklyn. Kryminał w reżyserii Edwarda Nortona opowiada o zagadkowej sprawie morderstwa, której rozwiązania podejmuje się prywatny detektyw zmagający się z zespołem Tourette’a.

Tego samego dnia fani kina amerykańskiego powinni sięgnąć także po oparty na prawdziwej historii film Richard Jewell, opowiadający o pracowniku ochrony, który z dnia na dzień z bohatera staje się wrogiem publicznym.

Tak mało czasu, tak dużo do obejrzenia!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.