Octavian został oskarżony przez byłą partnerkę o fizyczną i psychiczną przemoc. I jest to przerażające

Zobacz również:W nowym singlu Octaviana z Futurem został wykorzystany sampel z utworu polskiego producenta
fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Po dwóch mixtape'ach i zwycięstwie w BBC Music's Sound Of 2019 - Octavian aspirował do miana jednego z najważniejszych newcomerów ostatnich lat na rapowej scenie. Jego status miał zostać potwierdzony ostatecznie wraz z piątkową premierą pełnoprawnego debiutu, ale ewentualny drop schodzi właśnie na dalszy plan.

Dla słuchaczy, którzy nie zwykli zagłębiać się w obyczajówkę - reprezentant południowego Londynu funkcjonował od dłuższego czasu po prostu jako największa muzyczna nadzieja Wysp Brytyjskich, a jego album figurował w każdym możliwym zestawieniu typu the most anticipated...

Tymczasem w maju pojawiły się przesłanki, by sądzić, że 24-latek w życiu prywatnym może nie być - bardzo, bardzo delikatnie rzecz ujmując - najfajniejszą postacią. Dziewczyna, z którą wcześniej był związany rzuciła za pośrednictwem Instagrama pewne światło na relację z artystą.

Emo 1.jpg

Emo 2.jpg

Zapowiadała również, że przyjdzie czas na ujawnienie całej prawdy - wraz z dowodami. I ten moment właśnie nastąpił. Przed kilkoma godzinami Emo Baby opublikowała oświadczenie, w którym - z szokującymi szczególami - opisała trzy ostatnie lata swojego życia. Ze statementu dowiadujemy się m.in. o przymuszeniu do aborcji czy ataku z użyciem śrubokręta (!). Do tego dochodzą zdjęcia, filmy i screeny rozmów.

Taki, a nie inny timing ex-partnerka Octaviana tłumaczy tym, że nie mogła pozwolić, żeby raper stał się obiektem podziwu po wypuszczeniu materiału, na którym ma znaleźć się utwór My Head... stanowiący fantazję o zamordowaniu jej z użyciem maczety.

Octavian zdążył już zbagatelizować oskarżenia. Wcześniej z kolei zdarzało mu się zwracać uwagę na toksyczny charakter związku z Emo Baby, groźby szantażu, etc. Niestety znamy to wszystko także z lokalnego podwórka...

Octavian.jpg

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.