Otsochodzi wypuści niebawem coś nowego – wiemy to dzięki... Andrzejowi Sewerynowi

Zobacz również:20 naszych ulubionych letniaków w historii polskiego rapu. Część pierwsza
otsochodzi.jpg

Tak, my też jesteśmy zdziwieni, że to właśnie rozmowa z legendą polskiego kina i teatru każe nam zakrzyknąć: spoiler alert!

Zostanie bohaterem książkowego wywiadu-rzeki to znakomita okazja, by odwiedzić kilka miejsc i poopowiadać o tym, co było, co jest i co będzie. Z takiego założenia wyszedł Andrzej Seweryn, legendarny twórca polskiej kultury, który był nie tak dawno gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotrka Kędzierskiego w niuansowym radiu (rozmowę z nim znajdziecie tutaj).

My jednak dziś nie o wizycie na naszych falach, lecz wczorajszych odwiedzinach w programie Dzień Dobry TVN, które powinny zainteresować wszystkich fanów Młodego Jana.

- Proszę mi wybaczyć, jeżeli będę nieprecyzyjny, ale spałem trzy godziny, ponieważ o piątej nad ranem skończyłem nagrywanie teledysku. Teledysku z Otsochodzi. (…) Dziś w nocy będziemy grali dalszy ciąg – powiedział Seweryn, po czym zaczął m.in. cytować z pamięci wersy z planu:

Nie wiem, kiedy kłamać, kiedy mówić prawdę / kiedy boli to boli, boli, ona dzwoni, dzwoni / ale znowu mówię stop, hang up call / 15 minut i show, show.

Pan Andrzej nie zdradził, czy druga część kręcenia video jest zarazem ostatnią, ale możemy śmiało zaryzykować tezę, że kolejna rzecz od warszawskiego reprezentanta Asfalt Records pojawi się wcześniej niż później. Tym bardziej, że już we wrześniu Otso wspominał, że za chwilę wróci z solowymi rzeczami. No to co – czekamy i umilamy sobie czas muzyką, którą już mamy.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.