Poszukujecie wrażeń? Razem z GLO wyruszymy w Polskę i odkryjemy nietypowe miejsca

GLO Kędzior

W dobie pandemii koronawirusa ciężko mówić o tradycyjnej eksploracji miast i odwiedzaniu muzeów, restauracji czy galerii sztuki. Nie będziemy wam jeszcze wszystkiego zdradzać, ale znaleźliśmy na to pewien sposób.

Odkrywanie, wizjonerstwo i hedonizm to bliskie naszemu sercu określenia. Z pewnością bliskie też Kędziorowi, który - razem z innymi wpływowymi osobistościami - zabierze was niebawem na ogólnopolskiego tripa. Które szlaki będziemy przecierać i jakie miejscówki odwiedzać? Potrzymamy was jeszcze trochę w niepewności, ale zaufajcie nam - będziecie zaskoczeni.

Cel jest prosty - odkrywanie największych polskich miast, ich tajemnic i zakamarków. Pandemia COVID-19 nie odpuszcza, a sektory hotelarskie czy gastronomiczne wciąż pozostają zamknięte. I wiele wskazuje na to, że do wakacji się to nie zmieni. Czy oznacza to brak jakichkolwiek wrażeń i możliwości spędzania wolnego czasu poza domem?

Glo Kędzior

Jesteśmy odmiennego zdania i o tym właśnie będzie nadchodzący projekt. Przygotujemy dla was bogatą, wyczerpującą mapę, dzięki której będziecie mogli zwiedzić nieoczywiste miejsca znajdujące się poza głównym szlakiem. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce, ale jesteśmy przekonani, że zdecydowanie ułatwi to pandemiczną eksplorację odwiedzanych miast.

Gotowi na konkretną dawkę wrażeń i odkrywanie Polski na nowo?

Sponsorem akcji jest GLO.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.