Potrzeba matką wynalazku - otwierają się pierwsze wirtualne puby!

BrewDog.jpg

Od dzisiaj w Polsce obowiązuje zaostrzenie kwarantanny i w związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa zostały wprowadzone znaczne ograniczenia w przemieszczaniu się. Wśród wyjątków od tej reguły nie uwzględniono niestety wypadu na piwo. Nie pierwszy raz okazuje się jednak, że natura nie znosi próżni...

Powszechnym zjawiskiem w dobie koronawirusa stały się transmisje z koncertów, galerie sztuki otwierają zasoby w internecie, teatry tworzą repertuar online... Przychodzi czas na bardziej przyziemną formę spędzania wolnego czasu.

Szkoccy pionierzy piwa rzemieślniczego z browaru BrewDog ogłosili, że w piątek wieczorem uruchomią ponad sto swoich multitapów na całym świecie w przestrzeni wirtualnej. Szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce, natomiast już wiadomo, że każda z miejscówek ma mieć niezależną sesję online, a w programie rozrywek znajdą się degustacje, warsztaty dla piwowarów domowych, quizy czy muzyka na żywo.

Oczywiście nic nie jest w stanie zastąpić pubowego doświadczenia w realu, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. W tych trudnych dla wszystkich czasach warto chwycić się choćby ostatniego kufla ratunku.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.