Puma Talents robi się międzynarodowa - sprawdźcie nowe wideo White'a 2115 i ukraińskiej gwiazdy Luny

2-3.jpg

Premiera klipu do Intruza odbyła się we wtorek podczas eventu marki Puma. Uczestnicy wydarzenia mogli jako pierwsi usłyszeć na żywo kawałki, które powstały w ramach projektu.

Warstwa muzyczna mojej nadchodzącej płyty to głównie basowe, synthowe i lekko ambientowe brzmienia. Ukraina, za sprawą takich inicjatyw jak Cxema, jest ważnym punktem na mapie Europy jeśli chodzi o muzykę elektroniczną. Moim celem w ramach kampanii #PUMATalents było stworzenie utworu spójnego brzmieniowo z płytą, którą wydaję już w październiku. Luna wydawała się być idealnym dopełnieniem mojej koncepcji i myślę, że się nie pomyliłem - tak raper skomentował ostatnią współpracę.

Za skomponowanie muzyki do utworu odpowiedzialny jest Magiera, a tekstem zajęli się Luna i White 2115. Piosence towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Alana Willmana, w którym raper jeździ furą w poszukiwaniu nieodkrytych talentów, a następnie Luna umożliwia im zaprezentowanie swoich zdolności w klimatycznym mieszkaniu w kamienicy. Przy okazji powstała też sesja zdjęciowa w wykonaniu Wiktora Malinowskiego.

� 📷

Utwór White’a 2115 i Luny pod tytułem Intruz to ostatnia odsłona projektu Puma Talents. Pierwszą był wspólny numer Darii Zawiałow z Ralphem Kaminskim i schafterem pod tytułem Czy Ty słyszysz mnie?, a kolejną - Jak chciałbym żyć? Jana-Rapowanie i Kuby Karasia. A tu możecie zobaczyć zdjęcia z wydarzenia, które odbyło się w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

� 📷

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.