Siwers powraca z pierwszym albumem od 2017 roku. Jest też nowy singiel!

Siwers
fot. Ludwik Lis

30 marca to nie tylko premiera Fight Clubu duetu PRO8L3M. Z nowym singlem i zapowiedzią trzeciego solowego albumu wjechał właśnie Siwers.

Członek ekipy Bez Cenzury i stały współpracownik JWP zaprezentował klip - wyreżyserowany przez naszego kolegę z pracy, Alexa Paka - do utworu Crème de la Crème, będącego zwiastunem jego pierwszej od 2017 roku płyty.

Jak głosi notka towarzysząca startowi preorderu: Powrót z drogi donikąd to album nafaszerowany wyrazistym stylem i mocnym przekazem, do których Siwers zdążył już nas przyzwyczaić na poprzednich albumach i singlach. Większość utworów autor wyprodukował sam, w kilku posiłkował się produkcjami znajomych producentów, a na albumie znajdziemy również gościnne zwrotki takich raperów jak m.in.: Pezet, Lukasyno, JWP czy Tomiko.

Raper kojarzony z ulicznym środowiskiem i truskulową odsłoną rapu jest również odpowiedzialny za produkcję swojego premierowego numeru. Nikogo nie powinno to dziwić, bo beatmaking zawsze był etatowym zajęciem Siwersa, który ma na swoim koncie produkcje na takich albumach, jak m.in. Jedność Hemp Gru, Lepszego życia diler Palucha, Czysta Brudna Prawda Sokoła i Marysi Starosty czy Koledzy JWP/BC.

Po kilkuletniej przerwie, warszawski raper wyda swój kolejny solowy album. Powrót z drogi donikąd ukaże się na sklepowych półkach i w serwisach streamingowych 11 czerwca.

Siwers

Siwers

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.