Solar krytykuje Tedego. Są 16-tki od Słonia, Dawida Podsiadło i... nominacja dla naszego dziennikarza. Co tam w Hot16Challenge?

Zobacz również:8 polskich kawałków, w których raperzy przypadkowo przeinaczali fakty i mylili słowa
tede.jpg

Wczoraj działo się w tym temacie tak dużo, że musimy wybrać tylko te najszerzej komentowane 16-tki, bo inaczej chyba zwariowalibyśmy

Jeśli spytać słuchaczy o pierwszą edycję Hot16Challenge, to bardzo wielu za jej nieformalnych zwycięzców uważa trio Tede - Słoń - Łona. I tak się składa, że każdy z tej trójki wypuścił wczoraj swoją szesnastkę. Łona super, Słoń bardzo fajnie, Tede okej, chociaż bardziej podobała nam się ta z 2014 roku.

Jeśli chodzi o Tedego, to przez chwilę wywiązała się aferka, bo Solar - inicjator całej akcji - był niezadowolony z tego, że szef NWJ postanowił sprzedawać związany z całą akcją merch. Czy Tede wyjaśni temat w związku z 16-tką Buhha?

solar.jpg

Leciutko, stylowo i śpiewająco popłynął Dawid Podsiadło, który otrzymał nominację od największego polskiego boysbandu. Check:

Bonson na bujającym beacie Soulpete'a? Znów jesteśmy w 2004 i żegnamy się z noszeniem baggy jeansów. STYL.

A schafter z kolei mocno współcześnie, do tego w połączeniu z psychodelicznym obrazkiem.

Z bardzo fajną akcją wyskoczył Kubi Producent. Ostatnią nominację zostawił wolną, dla tej osoby, której kawałek spodoba się największej liczbie jego youtube'owych komentatorów.

Poza tym wczoraj swoje 16-tki wrzucili m.in. O.S.T.R., Te-Tris, Bisz, Guzior, Qry, Young Lungs, Deys, Kizo, Puszka, TUZZA, Młody Dzban, Bartocut'12, Wiktor z WWA, Przyłu, Śliwa, Louis Villain, Green, Coals, Smolasty, Lukasyno, mlodyskiny, Jeden, atutowy, Legendarny Afrojax, Trill Pem, Bryndal, Kasta czy Wojtas. Z ludzi spoza rapu swoje 16-tki położyli też Jakub Żulczyk i Jaglak, a dziennikarz Marcin Flint nominował... naszego niuansowego kolegę Krzyśka Nowaka.

A co do newonce i gorących 16-tek - panie i panowie, Janigunz (Patościeżka / newonce.radio) we własnej osobie. Essa, wariacie!

Podziel się lub zapisz
REDAKCJA