Sprzedano mistrzowski pierścień Kobe Bryanta - ten sam, o który parę lat temu pokłócił się z rodzicami

Zobacz również:Koronawirus, śmierć Kobe Bryanta, protesty w USA i na Białorusi... Wybraliśmy 8 zdjęć, które są portretem 2020
kobe.jpeg

Wydarzenia z lat dziesiątych sugerują, że Black Mamba nie byłby za bardzo zadowolony z tego faktu.

Od śmierci legendarnego koszykarza minęło już kilka miesięcy, ale pamiątki z nim związane nadal są bardzo chodliwym towarem – szczególnie takie, które dotyczą najważniejszych momentów w karierze Amerykanina.

Takim z pewnością jest mistrzostwo NBA z 2000, po którym Bryant sprezentował swoim rodzicom charakterystyczne pierścienie. Ten, który do tej pory należał do matki króla parkietów, jest naszpikowany 40 diamentami, więc jego wartość sama w sobie musiała być wysoka. Nie może zatem dziwić, że teraz prywatny kolekcjoner zapłacił za ten suwenir aż 206 tysięcy dolarów.

pierscienkobebryant.jpg

Warto przy tym zauważyć, że sprzedażowa saga trwała już od 2013. To właśnie w tym roku rodzice Mamby próbowali bez jego wiedzy sprzedać kolekcję pamiątek Mamby i – co oczywiste – zgody. Ostatecznie mama i tata musieli wystosować oficjalne przeprosiny. Według niektórych źródeł niebawem na aukcje trafi również pierścień, którego posiadaczem jest Joe, ojciec Kobego, więc sprawdźcie stan waszej skarpety z oszczędnościami.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.