Uwaga, Lech Music przygotował super akcję dla wszystkich fanów muzyki. Znamy szczegóły!

artykul-grafika-lech3.png

Do Chorzowa możemy pojechać najwyżej na zwiedzanie Parku Śląskiego, do Kostrzyna - na agrowczasy, a do Płocka - żeby wykąpać się w Wiśle. To nie jest dobre lato dla miłośników festiwali. Ale...

Ale przecież one wrócą za rok - to jedno. Drugie - nie zrezygnowaliśmy z dobrej muzyki, to nic, że nie w wersji live. Możecie się o tym przekonać, włączając newonce.radio. Także rano, bo w końcu wielu tu słuchaczy Bolesnych Poranków. I teraz do rzeczy: pamiętacie pewnie akcję Lech Music sprzed roku, kiedy Tycjana zapraszała na antenę przedstawicieli największych polskich festiwali, a wy mieliście szansę na zgarnięcie dedykowanych, muzycznych koszulek?

No to w tym roku Lech Music też zapewni wam outfit na lato. Limitowana seria t-shirtów powraca, tak samo jak audycje w newonce.radio, tym razem mówimy już o Bolesnych Porankach - od 6 lipca do 10 sierpnia zmienią się w Bolesne Poranki powered by Lech Music. Gośćmi audycji będą m.in. artyści projektujący grafiki, które znajdą się na koszulkach.

I tak, będziecie mogli je wygrać. W końcu tegoroczna kampania Lech Music przebiega pod hasłem: Lechendy zakładają wygraną! Do sklepów powróci też kolekcjonerska puszka Lecha z wzorem zaprojektowanym przez Jerzego Owsiaka.

Słuchajcie Bolesnych Poranków by Lech Music, wyczekujcie festiwalowej niespodzianki i pomyślcie, że już za rok widzimy się pod sceną. Zleci szybko! Więcej informacji znajdziecie na www.lech.pl

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz