Wciąż możecie kupić smartfony Samsung Galaxy i za darmo powinąć wyjątkowe głośniki lub bezprzewodowe słuchawki Marshalla

pjimage-43-1.jpg

Po pierwsze - muzyka z tych głośników świetnie brzmi. Po drugie - one same świetnie wyglądają, co jest szczególnie istotne, jeśli chcecie słuchać muzyki jak ludzie i nie psuć sobie wystroju mieszkania jakimś paskudnym, bezkształtnym grzmotem. A to nie jedyny prezent, jaki przygotował dla was Samsung.

No pewnie, że fajnie się słuchało pionierów hip-hopu na przegrywanych kasetach, zazwyczaj w opcji: dwie osoby - jedna para słuchawek. Może pierdziało i trzeszczało, ale był rap. Teraz jest jednak trochę inaczej. Producenci dbają o to, żeby każdy beat był jak najbardziej wycyzelowany, tak aby wszystkie smaczki i niuanse brzmiały idealnie, zwłaszcza na najmocniejszym sprzęcie, a nie jak kiedyś - cięte pianinko, werbel i jedziemy. Czy warto w takim razie skąpić na dobry sprzęt nagłośnieniowy? Oczywiście, że nie.

Ale uwaga - najlepsze jest to, że wcale nie musicie przeznaczać na niego fortuny. A będąc bardziej szczegółowymi - w ramach promocji Razem. Bardziej. przy zakupie modeli Samsung Galaxy S9/S9+, A8 albo A6/A6+ na głośnik Marshall Kilburn lub Marshall Acton albo bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT nie wydacie ani grosza, a więcej szczegółów dotyczących tych modeli znajdziecie tutaj. To są rzeczy, które naprawdę warto mieć w domu. Lub na własnych uszach.

GalaxyS9LilacMarshallActon2.png

Tyle o prezentach, a przecież trzeba wspomnieć także o tzw. elemencie zasadniczym. Modele Galaxy S9 i S9+ posiadają najbardziej zaawansowany aparat fotograficzny w historii linii Galaxy S. Funkcja Super Slow-mo, spersonalizowane Emoji AR i obiektyw ze zmienną przysłoną, dzięki której zrobicie bardzo wysokiej jakości zdjęcia nawet w mocno niesprzyjających warunkach, na przykład podczas koncertów. Galaxy A6 i A6+ dysponują bezramkowymi wyświetlaczami Infinity Super Amoled, zaawansowanymi aparatami z jasnym obiektywem (F1.7 z tyłu i F1.9 z przodu z funkcją Selfie Focus) i uwierzytelnianie przy pomocy twarzy lub skanera linii papilarnych. A6+ ma dodatkowo obiektyw z tyłu, przez co łatwo reguluje się głębię ostrości. Natomiast Galaxy A8 znajdziecie natomiast ekran Infinity Display czy slot Dual SIM rozszerzony o miejsce dla karty MicroSD.

GalaxyS9TitaniumMarshallKilburn2.png

Jakość nagłośnienia Marshalla sprawdziliśmy podczas pierwszej z czterech imprez newonce after hours powered by Samsung - napędzanych przez muzykę, którą nasi didżeje puszczali ze smartfona S9+ - i możecie nam wierzyć, ta noc do innych była niepodobna. Pierwszej z czterech, czytaj: będą jeszcze trzy. I możecie wziąć w nich udział, wystarczy tylko, żebyście uważnie śledzili to, co dzieje się na naszym Instagramie, a konkretnie na instastory - tam znajdziecie wskazówki dotyczące opcji zgarnięcia bezpłatnych wejściówek. Co ważne: imprezy odbywają się w naszym biurze i są mocno kameralne.

Teraz kolej na was. Cytując klasyka: ooo, weź to poczuj!

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.