Wiemy już prawie wszystko o nowym albumie Drake'a

drake-scorpion.jpg

Krótkie video z muzyką Moderat oraz kampania billboardowa w Toronto zapowiadają jedną z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Czego jesteśmy pewni, jeśli chodzi o nowy materiał kanadyjskiego rapera, który powrócił z zaświatów?

Napędzany utworem The Mark (Interlude) trailer, który może przywodzić na myśl filmy Nicolasa Windinga Refna ostatecznie potwierdza, że Scorpion ukaże się już w najbliższy piątek, 29 czerwca.

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi) Cze 25, 2018 o 7:00 PDT

Podobna informacja znalazła się także na billboardach, które przed kilkoma dniami pojawiły się w Toronto:

— 93-5 The Move (@935TheMoveTO) 21 czerwca 2018It's #Scorpion Season in Toronto!! Drake's New Album drops next Friday @Mastermind pic.twitter.com/gejA2INsXG

Choć nie zostało to oficjalne potwierdzone, istnieje prawdopodobieństwo, że okładką albumu będzie czarno-białe zdjęcie, które Drake wrzucił na Instagram, informując przed tygodniem o dacie premiery Scorpion.

JUNE 29 2018 Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi) Cze 13, 2018 o 8:26 PDT

I ponownie – nie ma takiej pewności, ale można przypuszczać, że na trackliście znajdą się utwory, opublikowane na przestrzeni ostatnich miesięcy, Nice For What oraz I'm Upset. Albo jeden z nich. Albo żaden, he he.

Już na wstępie określiliśmy Drake mianem rapera, który powrócił z zaświatów, więc nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że jesteśmy bardzo ciekawi czy na Scorpion znajdą się odniesienia do beefu z Puszatym i The Story of Adidon. Mówiło się, że Kanadyjczyk chciał opowiedzieć na nowej płycie o swoim synu i związku z byłą gwiazdą porno, ale czy w obecnych okolicznościach tak się rzeczywiście stanie? Czas pokaże. Póki co, Drake’owi i tak należy się szacunek. Wygląda na to, że będzie pierwszym człowiekiem od czasów Jezusa, który wstanie z martwych.

https://soundcloud.com/pushat/the-story-of-adidon

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.