Ekstraklasa Small Talk

Ekstraklasa Small Talk
Ekstraklasa Small Talk

Wisła Płock marnieje, tabela normalnieje

27 min

Na przerwę na kadrę ligowcy schodzą przy czołówce dziwnie przewidywalnej jak na Ekstraklasę. Wiemy już też, kto strzelił gola sezonu. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela. 

Pozostałe epizody

Ekstraklasa Small Talk - Ukryte skarby WyScouta. Statystyczni królowie pierwszego etapu Ekstraklasy

Kto miał szczęście, a kto pecha? Którzy bramkarze ratowali zespoły? Jak nowi trenerzy odcisnęli piętno na swoich zespołach? Michał Trela statystycznie podsumowuje pierwszy etap sezonu Ekstraklasy.

31 min
Ekstraklasa Small Talk - Lech kupuje spokój, Kraków bije Raków

Mistrz wygrał trzeci raz z rzędu i najgorsze ma już za sobą. Wicemistrz też, bo z najbardziej niewygodnym rywalem zagra dopiero wiosną. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela. 

27 min
Ekstraklasa Small Talk - Jaka liga, taki Dennis Rodman

Lider w końcu przegrał, beniaminkowie wreszcie dotarli do ligi, pucharowicze dali znak życia, a Mariusz Fornalczyk zaprezentował nową fryzurę. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela.

29 min
Ekstraklasa Small Talk - Całe podium dla Mazowsza

Radomiak zostaje nową rewelacji ligi, bo świetna forma Wisły Płock już spowszedniała. Legia ratuje się w klasyku, który grzał jak za dawnych lat. Na Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela.

30 min
Ekstraklasa Small Talk - Klasyk dla Legii, serca kibiców dla Stali

Warszawianie wygrali prestiżowy mecz w Łodzi, a mielczanie potwierdzają, że są najlepszą drużyną drugiego wyboru dla fanów innych klubów. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela.

30 min
Ekstraklasa Small Talk - Stal zadziwia, Pogoń ciuła, Raków się potyka; Lech Legią sprzed roku

Każdy tydzień przynosi nową rewelację początku ligi. Najpierw zachwycaliśmy się Wisłą Płock, ostatnio Cracovią, teraz czas na Stal Mielec. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela. 

30 min
Ekstraklasa Small Talk - Mistrz na dnie. Cała Polska w cieniu Płocka

Rewelacje pierwszej fazy sezonu się nie zatrzymują. Wisła Płock pierwszy raz zaczęła od trzech wygranych, Cracovia rzuciła na kolana Legię. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela. 

27 min
Ekstraklasa Small Talk - Równy krok Pasów i Nafciarzy, wielka radość w Łodzi

Wisła Płock nadal idzie jak burza, a Cracovia po raz pierwszy od 1951 roku zaczyna od dwóch zwycięstw. Powody do świętowania ma też Widzew. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela.

27 min
Ekstraklasa Small Talk - Wielka Wisła, ciekawe twarze beniaminków, mistrz już w kryzysie

Cztery spotkania wystarczyły, by w Lechu zaczęły wyć syreny alarmowe. Zupełnie inaczej niż w Wiśle Płock, która została pierwszym liderem. Na podcast Ekstraklasa Small Talk zaprasza Michał Trela.

24 min
Ekstraklasa Small Talk - Wielka zapowiedź sezonu. Wszystko o wszystkich drużynach

Czas przygotować się do sezonu. Kto będzie mistrzem, kto spadnie, a kto zagra w pucharach? Grzegorz Wojtowicz z PAP oraz Michał Trela odpowiadają na najważniejsze pytania przed startem Ekstraklasy.  

1 godz. 18 min
Ekstraklasa Small Talk - Dlaczego polskie kluby nie umieją w puchary

Jesteśmy dziadami. Dobrze wyglądamy tylko, gdy kisimy się we własnym sosie. I sami jesteśmy sobie winni, że z Europy wypraszają nas zwykle już na początku lata. A może inaczej? Zmagamy się z większ...

49 min
Ekstraklasa Small Talk - Robert Kasperczyk: Żółć w Podbeskidziu i dobra młodzież w Cracovii

Dla ratowania Ekstraklasy w Bielsku-Białej rzucił stabilną posadę w pionie młodzieżowym Cracovii. Po tym, jak mu się nie udało, Robert Kasperczyk zniknął z przestrzeni medialnej. W pierwszej rozmow...

51 min
Ekstraklasa Small Talk - Marnowany potencjał. Dlaczego w Górniku Zabrze znów rządzi chaos

Po zaskakująco dobrym poprzednim sezonie, który Górnik zakończył w górnej połowie tabeli, grając dobrą piłkę i rozwijając indywidualnie kilku graczy, w Zabrzu nastąpiło niespodziewane tąpnięcie. O ...

40 min
Ekstraklasa Small Talk - Gabinet cieni. Jak sensownie zmienić trenera

Przypadek Macieja Skorży, który z dnia na dzień odszedł z Lecha Poznań, jeszcze raz pokazał, jak ważny jest skauting trenerów. Piotr Wawrzynów zawodowo zajmuje się sprawdzaniem, który trener pasowa...

33 min
Ekstraklasa Small Talk -  Flagowy okręt Krakowa. Jakie perspektywy ma Cracovia

Po raz pierwszy w historii Cracovia została jedynym ekstraklasowym klubem z Krakowa. Co dla Pasów oznacza spadek Wisły? Czy Cracovia ma szansę zostać młodzieżową potęgą? Czy są podstawy, by znów st...

50 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?