Kłopoty w raju? AEW staje przed pierwszym poważnym testem

Zobacz również:Drużyny NFL do raportu. Oceniamy wybory wszystkich ekip w drafcie 2020
CM Punk
fot. Frank Jansky/Icon Sportswire via Getty Images

Jeszcze niedawno wszystko wyglądało tak, jak powinno. Federacja AEW weszła do świata wrestlingu w sposób idealny, stawiając trudne warunki wiecznemu hegemonowi, WWE. Teraz jednak miesiąc miodowy się skończył, a sama federacja przechodzi przez pierwszy poważny kryzys. Co dalej?

O wrestlingowej federacji AEW pisaliśmy już kilkukrotnie i dotychczas odbywało się to raczej w pozytywnym świetle. Trudno też się dziwić - od startu w 2019 roku ta organizacja stała się wręcz symbolem dobrej zmiany w świecie profesjonalnego wrestlingu czy też - jak mawiają w WWE - rozrywki sportowej. Nowa siła weszła do gry z poziomem, jakiego od dawna nie widziano na amerykańskim rynku. Z poziomem, na który zatwardziali fani wrestlingu nie musieli narzekać, tak jak od długiego czasu działo się to w przypadku hegemona, czyli federacji Vince’a McMahona.

Podziel się lub zapisz
Uniwersalny jak scyzoryk. MMA, sporty amerykańskie, tenis, lekkoatletyka - to wszystko (i wiele więcej) nie sprawia mu kłopotów. Pisze dla newonce.sport, a w newonce.radio odwiedza audycję NFL Po Godzinach.
Komentarze 0