Liga Fantasy newonce.club. Graj z nami i wygraj wyjazd na mecz Premier League!

Zobacz również:Najbardziej romantyczny beniaminek od czasów Newcastle Keegana. Czy Leeds zderzy się ze ścianą?
Manchester City v Liverpool - Premier League
Fot. Robbie Jay Barratt/AMA/Getty Images

Fantasy Premier League, czyli gra, w której co roku zakochują się miliony kibiców. W tym sezonie stwierdziliśmy, że pora podnieść poprzeczkę. Dla członków newonce.club z subskrypcją roczną stworzyliśmy specjalną ligę, w której do wygrania jest wyjazd na wybrany mecz Premier League w sezonie 2023/24 razem z przelotem*. Grasz z nami?

Co trzeba zrobić, żeby dostać się do klubowej ligi? Jeżeli masz wykupioną roczną subskrypcję newonce.club lub jesteś w klubie od jakiegoś czasu, powinieneś dostać od nas maila z kodem. Wpisujesz go w aplikacji lub na stronie fantasy.premierleague.com i grasz. Proste. Nie dostałeś od nas maila z kodem? Daj znać na pomoc@newonce.club, załatwimy to!

Co z resztą klubowiczów? Spokojnie! Jeśli chcesz dołączyć do rywalizacji, ale wcześniej zdecydowałeś się na miesięczną subskrypcję newonce.club, wystarczy, że zmienisz ją na roczną. Jak to zrobić?

  1. Zaloguj się na swoje konto newonce.club w przeglądarce.
  2. Przejdź do ustawień swojej subskrypcji, dostępnych pod tym linkiem https://newonce.net/konto/subskrypcje
  3. Przy swojej aktualnej subskrypcji znajdziesz przycisk UPGRADE – kliknij w niego
  4. Wybierz opcję upgrade – FPL – 99 zł rocznie
  5. Zaakceptuj zmiany, które wprowadziliśmy na Twoim koncie – kliknij przycisk ZASTOSUJ
  6. Gotowe. Możesz cieszyć się rocznym dostępem do newonce.club sport w promocyjnej cenie i dołączyć do ligi Fantasy Premier League! Link prześlemy Ci na maila powiązanego z Twoim kontem.
  7. W razie jakichkolwiek problemów daj znać na pomoc@newonce.club!

Upgrade subskrypcji dostępny jest wyłącznie dla użytkowników, którzy wykupili ją przez stronę www. Kupiłeś subskrypcję w aplikacji (za pośrednictwem AppStore lub GooglePlay)? Odezwij się do nas na pomoc@newonce.club, pomożemy!

Nie masz jeszcze subskrypcji klubowej, a chcesz dołączyć do ligi i grać razem z nami? Skorzystaj z promocyjnej oferty i dołącz do newonce.club za 99 zł rocznie (8,25 zł miesięcznie). KLIKNIJ TUTAJ

Ważna informacja: żeby szanse były wyrównane i wszyscy zdążyli dołączyć, rywalizację w naszej lidze zaczynamy od 5. kolejki. Dlatego spokojnie montujcie składy, startujemy za kilka dni! *szczegóły w regulaminie

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jedna drużyna z różnych części Polski, skupiona na różnych tematach, dyscyplinach i ligach. Piszemy, analizujemy i nagrywamy o wszystkim, co ważne i ciekawe w sporcie.