Namibia, tatuaże i dwóch siatkarzy w jednym ciele. Życiowe asy serwisowe Nimira Abdel-Aziza (WYWIAD)

Zobacz również:Znane powroty i potężne wzmocnienia. W PlusLidze nikt nie pracuje w trybie oszczędzania energii
Aziz
graf. Michał Kołodziej

Pierwsze kroki w dorosłej siatkówce stawiał jako niski nastolatek mocno uczący się życia. Zanim zaczął podbijać boiska w ataku, był solidnym rozgrywającym, który nie dostał wielu szans gry w Polsce. Zmiana pozycji stworzyła z Nimira Abdel-Aziza jednego z najlepszych zawodników świata, który z większości międzynarodowych imprez wraca z tytułem najskuteczniejszego zawodnika. W ekskluzywnej rozmowie dla newonce.sport holenderska gwiazda siatkówki odsłania kulisy kariery i życia.

Dlaczego kadra Holandii to nie „The Nimirlands”? Czemu nie ufa planom długoterminowym? Jak żarty z trenerem przerodziły się w życiową decyzję i co zmiana pozycji zmieniła w jego podejściu do siatkówki? Były zawodnik Zaksy Kędzierzyn-Koźle, Trentino czy Modeny odkrywa przed czytelnikami mniej znane oblicze.

Podziel się lub zapisz
Podróżuje między F1, koszykarską Euroligą, a siatkówką w wielu wydaniach. Na newonce.sport często serwuje wywiady, gdzie bardziej niż sukcesy i trofea liczy się sam człowiek. Miłośnik ciekawych sportowych historii.
Komentarze 0