MEDIAPOLIS

MEDIAPOLIS
MEDIAPOLIS

#3 Robimy to (nie tylko) dla sportu. Rynek mediów sportowych w Polsce i na Świecie

42 min

Wróciła audycja MEDIAPOLIS i bez rozgrzewki wjechaliśmy w temat, który zagrzewa wielu bardziej, niż mecze biało-czerwonych. Jakie są plany rozwoju sportowej odnogi newonce? W jakich kanałach, będzie można znaleźć najlepiej wyselekcjonowane treści, co czeka nie tylko nas, ale cały rynek mediów sportowych w Polsce i na świecie? Danuta Breguła, Maciek Orłowski i Kuba Miński wraz z nowym epizodem MEDIAPOLIS zgarną wierną rzeszę fanów. TikTok, YouTube czy Twitch? A może wszystko jednocześnie? W jakich kanałach warto dzisiaj szukać odbiorców konsumujących treści o tematyce sportowej? Kuba Miński, media owner w newonce.sport wraz z hostami audycji: Danutą Bregułą i Maćkiem Orłowskim, rozmawiali o tym, jaka przyszłość czeka na rynek mediów sportowych w Polsce i na świecie. Jesteś zorientowanym subskrybentem newonce.club? To czeka Cię sporo nowości. Jak konsumujemy sportowe treści? Za jakimi trendami podążają dziennikarze i czy jest to bieg po omacku czy ucieczka przed wyjściem z własnej strefy komfortu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy w tym epizodzie MEDIAPOLIS.

Pozostałe epizody

MEDIAPOLIS - Wszystko już wczoraj przeczytałem w internecie, czyli o tym jak gazeta dzisiejsza stała się wczorajszą

Czy kolejne media będą kontrolowane przez władze? Jakie tytuły przetrwają i za co odbiorcy będą chcieli płacić? Czy wydania papierowe będą znikać ze sklepowych półek?

48 min
MEDIAPOLIS - Jeśli nie będzie mediów, to przepadniemy, czyli słowo o przyszłości branży

Jakub Wątor, nowy prowadzący, w rozmowie z gościem Filipem Połoską, członkiem kolektywu Nowy Ład odpowie na pytanie, jak będzie wyglądać przyszłość mediów w najbliższych latach?

46 min
MEDIAPOLIS - #2 Subskrypcje: Top Models

Gazeta Wyborcza, oko.press, Outriders czy Radio 357 – na przykładzie tych mediów omawiamy formy modeli subskrypcyjnych obecnych na polskim rynku. Jak działają, czym różnią się od siebie i gdzie w t...

50 min
MEDIAPOLIS - #1 Od sprzedawania użytkownikow do sprzedawania treści

W pierwszym zapoznawczym epizodzie opowiadamy jak to było, jak to jest i jak to będzie w kontekście kierunku obranego przez newonce jako medium, marka i firma. Od portalu o butach do drogi zostania...

43 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?