Brejdaki

Brejdaki
Brejdaki

Brejdaki x Sistars

1 godz. 17 min

Czym byłaby audycja o rodzeństwach bez Sistars? Bracia Kacperczyk porozmawiali z Pauliną i Natalią o rywalizacji nie tylko w rodzeństwie, ale też w branży muzycznej i na scenie. Jak dziewczyny zaczynały? Kto sprawiał więcej problemów rodzicom? Jakie emocje towarzyszą im podczas słuchania własnej muzyki z dawnych lat? I czy podsyłają sobie nowe kawałki i słuchają nawzajem swoich nowych, solowych utworów? O siostrzanej relacji i jeszcze więcej posłuchacie w audycji Brejdaki, której partnerem jest adidas Originals.

Pozostałe epizody

Brejdaki - Bracia Kaminscy x Bracia Kacperczyk

O pięknej braterskiej relacji, w długo wyczekiwanej rozmowie - bracia Kacperczyk i bracia Kamińscy. Kim jest młodszy brat Ralpha, Wiktor, i jaką ważną rolę ogrywa na co dzień w karierze brata. D...

54 min
Brejdaki - Brejdaki czyli Maciek i Paweł Kacperczyk

Braterska rozmowa Maćka z Pawłem i Pawła z Maćkiem.

1 godz. 5 min
Brejdaki - Brejdaki x Szczyle

Były siostry, byli bracia, czas na brata i siostrę. Szczyl opowiedział jak wygląda jego relacja z rok młodszą siostrą Emilką.

1 godz. 11 min
Brejdaki - Brejdaki x Holaki

Brejdaki x Holaki, czyli o relacjach (mocno) z Kacperczykami rozmawiają bracia Holak i tata Holak

1 godz. 4 min
Brejdaki - Brejdaczki Pośnik

Z pierwszą wizytą do Braci Kacperczyk wpadły brejdaczki Pośnik. Julia związana z muzyką i wirtualnym światem social mediów oraz Natalia - analogowa reżyserka.

56 min
Brejdaki - Bracia to jedyne co wiem

(Nie)terapeutyczna rozmowa pomiędzy Maćkiem i Pawłem Kacperczyk w pierwszej audycji Brejdaki. Opowiedzieli, za co są sobie wdzięczni i jak kształtowała się ich relacja na przestrzeni lat. Czy są mo...

57 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?

newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play