newonce specials

newonce specials
newonce specials

Druga Szansa: powrót do pracy po przewlekłej chorobie

50 min

Ciężko wyobrazić sobie, z czym trzeba się zmagać po wyjściu z przewlekłej choroby, jeśli przewlekle chorym nigdy się nie było. Co dziesiąty pracownik średnich i dużych firm jest jednak w takiej sytuacji. Co to znaczy? Że każdy z nas może znać kogoś, przed kim stoją potężne wyzwania związane z powrotem do zdrowia i pracy po przebytej chorobie. Tymczasem 70% badanych deklaruje, że ich firmy nie prowadzą żadnych programów wspierających dla osób, które znalazły się w takich okolicznościach. Co zrobić, żeby taki pracownik poczuł się z powrotem bezpiecznie i komfortowo?

Pozostałe epizody

newonce specials - newonce.residency: Unsound Festival. Eltron John & Mat Schulz

O początkach festiwalu i tegorocznych artystach w rozmowie z Eltronem Johnem opowie Mat Schulz – współzałożyciel oraz dyrektor artystyczny Unsound Festival.

1 godz. 2 min
newonce specials - newonce.residency: Unsound Festival

20-lecie Unsound Festival. Trochę wspominania „starych czasów” i mocne nazwiska teraz. Zapraszają Hermeneia i Łukasz Wojtysko

58 min
newonce specials - Hot festivals summer

Podsumowujemy sezon letnich festiwali. Gdzie bawiliśmy się najlepiej i przeżywaliśmy topowe momenty? Jak zmieniła się publika i który festiwal ma najmłodszych, a który najstarszych odbiorców?

45 min
newonce specials - Żyjemy w streamingowej erze epickiego fantasy

Jak wyglądała kondycja seriali fantasy przed „Grą o Tron”? Kto wygra szaleńczy wyścig wśród najnowszych premier? Jakie tematy wzburzają fandomy J.R.R. Tolkiena i George’a R.R. Martina?

44 min
newonce specials - Yeat, Pezet, 2115, Kid Cudi. Topowe muzyczne premiery jesieni

Jakich muzycznych premier tej jesieni warto wyczekiwać? Na jakie koncerty warto się wybrać? Lech Podhalicz zebrał wszystko w lekkostrawną pigułkę.

1 godz. 3 min
newonce specials - Kayax ma 20 lat! Kayah, Mery Spolsky & Tomik Grewiński

Z okazji 20-lecia Kayax Agnieszka Szydłowska rozmawia z Kayah i Tomikiem Grewińskim o początkach wytwórni, a z Mery Spolsky – o jej początkach z Kayaxem.

1 godz. 1 min
newonce specials - Festiwale bez barier. Jak organizować wydarzenia, które nie wykluczają?

Festiwale wciąż nie są dostępne dla wszystkich. Co robić, żeby zmienić rzeczywistość osób z niepełnosprawnościami, które chcą na równi korzystać z festiwalowych dobrodziejstw?

47 min
newonce specials - O co cho z tym rage’em?

Trap się skończył, drill się znudził. W jakich barwach mieni się zatem rapowa przyszłość? Przesyconych kolorami i odjechaną psychodelą. Poznajcie gwiazdy nowej odsłony rapu.

40 min
newonce specials - Druga Szansa: stwarzanie szans zawodowych obcokrajowcom

Stwarzanie szans zawodowych obcokrajowcom, w obecnej sytuacji, jest bardzo potrzebną i ważną kwestią, dlatego porozmawialiśmy, jak aktualnie wygląda w Polsce rynek pracy dla obcokrajowców.

40 min
newonce specials - Durex - Bez wymówek

W ramach kampanii Durexa, Sworo porozmawiała z przedstawicielką Grupy Ponton Zuzą Muczko oraz artystami Mery Spolsky i Kubą Karasiem o tym, że bezpieczny seks jest cool.

58 min
newonce specials - „Eurodance. Każdy się jara, nie każdy przyznaje.”

Eurodance – niegdyś wyśmiewany, przetrwał do dziś i ma się świetnie. Rafał Krause w muzycznej podróży do złotych czasów europejskiej muzyki tanecznej. Gość: Stachursky.

1 godz. 2 min
newonce specials - Nie taka Australia piękna i straszna, jak ją malują

Spontaniczna wizyta i audycja wylicytowana na aukcji, przerodziła się w cykl spotkań o życiu w Australii. Przekonajcie się, że Australii da się (czasem) nie lubić.

1 godz. 5 min
newonce specials - Druga Szansa: jak dziś wygląda rynek ubrań z drugiej ręki?

Dlaczego warto dawać drugą szansę tej samej firmie? Czy jest sens wchodzić dwa razy do tej samej rzeki np. w ujęciu zawodowym? I dlaczego warto zainteresować się slow fashion? Odpowiedzi na te pyta...

48 min
newonce specials - Druga Szansa: jak dziś wygląda rynek ubrań z drugiej ręki?

Dlaczego warto dawać drugą szansę tej samej firmie? Czy jest sens wchodzić dwa razy do tej samej rzeki np. w ujęciu zawodowym? I dlaczego warto zainteresować się slow fashion? Odpowiedzi na te pyta...

48 min
newonce specials - Agnieszka Holland & Hubert Miłkowski: czego boi się polskie kino?

Jacek Sobczyński w rozmowie z Agnieszką Holland i Hubertem Miłkowskim prosto z festiwalu Nowe Horyzonty.

45 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?