W jakim moodzie są nasi prowadzący? Suwak i Krzy Krzychu uczą się od Carlosa o emocjach. Był płacz, ale też wielkie podekscytowanie. Złość, ale jednak wielka miłość. Przez całą audycję towarzyszyło im wiele sprzecznych emocji. Po angielsku – contrary emotions. Co będziemy mówić, musicie posłuchać. Partnerem podcastu jest Cisowianka.
„Bardzo bym chciał, ale niestety nie mogę. Następnym razem będę na 100%." Carlos uczy najlepszych wymówek po angielsku. Warto posłuchać! Sponsorem audycji jest Cisowianka.
Skoro chłopaki są na antenie częściej niż we własnych domach, Carlos nauczył Maćka i Krzysztofa tego, jak być profesjonalnym hostem radiowym. W sensie - już są profesjonalni, ale mogą przecież być ...
Carlos, Maciek i Krzysztof czekają na feedback odnośnie epizodu. Jak poradzili sobie z korporacyjnym językiem?
W tym epizodzie Maja, Krzysztof i Carlos rozłożyli film na czynniki pierwsze i nauczyli się profesjonalnego słownictwa związanego z kinem.
Trochę lekcja WF-u, ale jednak dużo teorii. Jak Krzysztof, Tyszka i JJ poradzili sobie z piłkarskim słownictwem? Partnerem podcastu jest Cisowianka.
Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie o pracę? Carlos przygotował wiele pro tipów, dzięki którym „job interview” nie będzie już takie stresujące.
Yummy to słowo przewodnie tego epizodu. Dużo jedzenia i jeszcze więcej wiedzy na temat szamki. Partnerem podcastu jest Cisowianka.
Jak plotkować po angielsku? Carlos podrzucił kilka przydatnych zwrotów i sprzedał kilka soczystych plot.
Daj znaka, co sądzisz o tym epizodzie!