KRYPTO NIUANSE

KRYPTO NIUANSE
KRYPTO NIUANSE

Pierwsza inwestycja – jak wypłacić zarobione pieniądze?

46 min

Suwak i Sebastian Seliga wprowadzili już Was w świat cyfrowych inwestycji. W ostatnich audycjach opowiedzieli o tym jak poradzić sobie ze stresem związanym z pierwszą inwestycją. Teraz czas na przyjemniejsze tematy - Panowie wytłumaczą jak wypłacić swoje pierwsze, zarobione pieniądze w świecie krypto. Partnerem audycji jest zonda

Pozostałe epizody

KRYPTO NIUANSE - Czy inwestowanie w kryptowaluty jest bezpieczne?

Safety first! Suwak i Sebastian Seliga tłumaczą jak chronić się przed hakerami czyhającymi na nasze Bitcoiny.

46 min
KRYPTO NIUANSE - Jak zdobyć swój pierwszy fan token?

O co chodzi z trendem na fan tokeny? Suwak, Sebastian i ekspert Przemysław Kral tłumaczą co i jak.

38 min
KRYPTO NIUANSE - Q&A - pytania od słuchaczy

Nie mogliśmy pozostać obojętni na pytania dotyczące kryptoinwestowania, które nam zadajecie! W ostatnim odcinku Suwak i Sebastian Seliga odpowiedzieli na nie i rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości!

38 min
KRYPTO NIUANSE - Pierwsza inwestycja – jak zacząć?

Pierwsze razy są zwykle stresujące. Jak poradzić sobie z inwestycyjnym stresem i uczyć się na błędach innych?

44 min
KRYPTO NIUANSE - Inwestowanie - skuteczne strategie

W tym odcinku Suwak i Sebastian Seliga przedstawią najpopularniejsze strategie oraz opowiadają jak dobrać najlepszą pod swoje możliwości i stopień inwestycyjnego zaangażowania.

31 min
KRYPTO NIUANSE - Odpowiadamy na pytania z google

Suwak i Sebastian Seliga odpowiadają na najdziwniejsze, najbardziej trafne i najbardziej nieoczywiste pytania o kryto, które znaleźli w popularnej wyszukiwarce.

36 min
KRYPTO NIUANSE - Jak zniwelować ryzyko inwestycji?

Suwak i Sebastian Seliga o tym jak inwestować mądrze, by nie stracić i gdzie szukać informacji i praktycznych porad dotyczących inwestowania.

37 min
KRYPTO NIUANSE - Kto może inwestować w krypto?

W kolejnym odcinku Sebastian Seliga i Suwak wytłumaczą dokładnie kto może inwestować w krypto, o czym trzeba pamiętać na początku tej przygody.

42 min
KRYPTO NIUANSE - Pierwszy raz w krypto? Mike Satoshi

Mike Satoshi zagościł w Krypto Niuansach i opowiedział o kanale na YT oraz swoich pierwszych inwestycjach. Jakich zasad należy się trzymać?

44 min
KRYPTO NIUANSE - Cyfrowe inwestowanie - gdzie zacząć?

Przechodzimy do działania! Rozmawiamy o tym, gdzie znaleźć najważniejsze cyfrowe waluty i jakie są różnice między krypto giełdami.

35 min
KRYPTO NIUANSE - NFT - i o co tyle hałasu?

Suwak i Sebastian Seliga wzięli na tapet fenomen NFT. Czemu temat tak szybko stał się popularny i które NFT biją rekordy popularności?

36 min
KRYPTO NIUANSE - METAVERSUM - koncepcja przyszłości

W najnowszym odcinku Krypto Niuansów Suwak i Sebastian Seliga porozmawiają o metaversum i tym jak silnie oddziaływuje obecnie na naszą teraźniejszość.

39 min
KRYPTO NIUANSE - Kapryśny król kryptowalut

Suwak i Sebastian Seliga w najnowszym odcinku porozmawiali o królu królów - Bitcoin(bo przecież o nim mowa) i jego wiele twarzy i możliwości, które płyną z inwestowania w najsłynniejszą kryptowalut...

47 min
KRYPTO NIUANSE - O kryptowalutach bez problemu. Steez

Suwak i Sebastian po raz pierwszy goszczą w studio gościa! I to jakiego! Steez, kryptowalutowy samouk znany Wam pewnie głównie jako producent muzyczny projektu PRO8L3M wpadł do nas żeby pogadać o k...

50 min
KRYPTO NIUANSE - Kryptowalutowe Q&A

Czy kryptowaluty są legalne i jaki mają wpływ na środowisko? W najnowszym odcinku audycji Suwak i Sebastian Seliga podsumowali poprzednie epizody, które wprowadziły słuchaczy w świat kryptoinwestyc...

38 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?