To jest newonce

To jest newonce
To jest newonce

Przegląd z Jackiem Sobczyńskim

39 min

Tym razem po newonce oprowadza nas redaktor Sobczyński. Będzie o radiu, telewizji i memach – być może już jedynej adekwatnej formie opisu naszej rzeczywistości. Zaczniemy od Magdy Mołek, która odwiedziła premierowy odcinek GRUBYCH HISTORII NA WYNOS, a trzy miesiące wcześniej rozmawiała z Kamilem Bałukiem w Dawno Temu w Telewizji. Następnie Michał Marszał, król polskich memów, zdradza Jakubowi Wątorowi sekrety swojego warsztatu w Mediapolis. Na zakończenie, na deser – selekcja artystek sceny elektronicznej przygotowana przez Zuzę Zet.

Pozostałe epizody

To jest newonce - Jazda po gwiazdach z Janą

Jana w radiu jest totalnie w swoim żywiole. W ogóle żywioły to jej specjalność i od tego zacznie, oprowadzając nas po To jest newonce.

45 min
To jest newonce - Specjały z Suwakiem

Suwi wie co dobre i zabiera nas w rejs do... sprawdźcie sami!

39 min
To jest newonce - Polska Polską Polski z Maxem Cegielskim

Max Cegielski zabiera nas dzisiaj do świata prawdy i Polski w różnych konfiguracjach w końcu „Polska jest dla siebie najbardziej interesująca”.

44 min
To jest newonce - Baba Szydło selection

Baba Szydło przedstawia autorską selekcję podcastów z bazy newonce.

42 min
To jest newonce - Na farcie z Markiem Fallem

Marek Fall to niezły farciarz, bo z newonce’em jest od początku. Chociaż, może to jednak newonce ma w tym wypadku szczęście?

39 min
To jest newonce - Bezbolesny przegląd Bolesnych Poranków ze Stasiakiem

Słuchając, pewnie nie raz zastanawialiście się: czy to się dzieje naprawdę? Chyba nikt nie lubi wstawać rano. Ból i radość życia w soczewce – to chyba kwintesencja Bolesnych Poranków.

42 min
To jest newonce - Same bengery z KVPX6

KVPX6, jak na serwującego gorące sety człowieka przystało, po newonce oprowadzi nas – muzycznie.

49 min
To jest newonce -  Legendy newonce z Zuzą Zet

Ten odcinek To jest newonce jest prawdziwie legendarny. Właściwie Zuza Z mogłaby go zacząć od „dawno, dawno temu...”, bo wypełniła go fragmentami legendarnych newoncowych audycji.

49 min
To jest newonce - O czasie z Janigunzem

W tym odcinku oprowadza nas niekwestionowana legenda Patościeżki, head realizatorów i wizytówka firmy. Janigunz przedstawia epizody wyjaśniające, dlaczego szkoda czasu na marnowanie czasu.

46 min
To jest newonce - Magia radia z Agnieszką Szydłowską

Ten odcinek To jest newonce to magii radia w najczystszej postaci. Będziemy w tej opowieści mieszać czasy – raz będzie „po świętach”, raz na początku zimy a innym razem wiosną 2022.

54 min
To jest newonce -  Pogadane ze Sworo

Ten odcinek To jest newonce jest (obviously) o gadaniu i jego sile.

42 min
To jest newonce - Tylko dla dorosłych z Jurasem

Juras zaprasza na podróż po newonce ociekającym seksem. Bo przecież nic nas nie grzeje tak, jak właśnie ten temat. O seksie myślą wszyscy i o każdej porze dnia.

1 godz. 2 min
To jest newonce - Emocjonalnie z Mają Strzelaniną

Tym razem naszą przewodniczką jest Maja Strzelanina. To opowieść pełna emocji! Bo co łączy sport z serialami i kinem? Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

39 min
To jest newonce - Zwiedzanie z Tycjaną

Tycjana zaprasza na przegląd naszych podcastów, a tematem jest „dojrzewanie bohaterów”. Czy ten czas nie leci za szybko…

48 min
To jest newonce - Ten pierwszy raz z Bartkiem Czarkowskim

W pierwszym odcinku Bartek Czarkowski oprowadza nas po świecie pierwszych razów.

49 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?