MEDIAPOLIS

MEDIAPOLIS
MEDIAPOLIS

Radio 357 i newonce.radio w jednej audycji. Konkurencja czy przydatna lekcja?

54 min

Dwóch gości, dwie konkurencyjne stacje radiowe, dwa różne modele biznesowe. Jeden prowadzący i jeden cel – odpowiedzieć na pytanie: jak tworzy się dziś radio? Paweł Sołtys (Radio 357) i Mih Michalski (newonce.radio) w rozmowie z Jakubem Wątorem o rynku reklamowym, przyciąganiu słuchaczy i różnicach między patronowaniem a subskrypcjami. Spoiler alert! Szefowie uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili trochę smaczków z nowych ramówek. Partnerem podcastu jest piano.

Pozostałe epizody

MEDIAPOLIS - Zrób mi z tego viral

„Inspire, creativity and bring joy” – Piotr Żaczko rzecznik prasowy TikToka o tym, jak w krótkim czasie aplikacja zawładnęła całym światem. Na czym polega cały ten hajp na TikTok?

56 min
MEDIAPOLIS - Zawód – memiarz. Czy da się na tym zarobić?

Które gwiazdy estrady albo polityki pozwały go za zrobienie śmiesznych obrazków na ich temat? Michał Marszał o ryzyku związanym z byciem królem memów.

47 min
MEDIAPOLIS - „A ze starych się śmialiśmy, jak stówkę za kablówkę płacili…”

Z ilu platform jesteśmy w stanie jednocześnie korzystać? O ile procent spadła oglądalność telewizji? Czy reklamy zagoszczą na stałe w serwisach streamingowych?

50 min
MEDIAPOLIS - Wszystko to już wczoraj w internecie przeczytałem, czyli o tym jak gazeta dzisiejsza stała się wczorajszą

Czy kolejne media będą kontrolowane przez władze? Jakie tytuły przetrwają i za co odbiorcy będą chcieli płacić? Czy wydania papierowe będą znikać ze sklepowych półek?

48 min
MEDIAPOLIS - Jeśli nie będzie mediów, to przepadniemy, czyli słowo o przyszłości branży

Jakub Wątor, nowy prowadzący, w rozmowie z gościem Filipem Połoską, członkiem kolektywu Nowy Ład odpowie na pytanie, jak będzie wyglądać przyszłość mediów w najbliższych latach?

46 min
MEDIAPOLIS - #3 Robimy to (nie tylko) dla sportu. Rynek mediów sportowych w Polsce i na Świecie

Wróciła audycja MEDIAPOLIS i bez rozgrzewki wjechaliśmy w temat, który zagrzewa wielu bardziej, niż mecze biało-czerwonych. Jakie są plany rozwoju sportowej odnogi newonce? W jakich kanałach, będzi...

42 min
MEDIAPOLIS - #2 Subskrypcje: Top Models

Gazeta Wyborcza, oko.press, Outriders czy Radio 357 – na przykładzie tych mediów omawiamy formy modeli subskrypcyjnych obecnych na polskim rynku. Jak działają, czym różnią się od siebie i gdzie w t...

50 min
MEDIAPOLIS - #1 Od sprzedawania użytkownikow do sprzedawania treści

W pierwszym zapoznawczym epizodzie opowiadamy jak to było, jak to jest i jak to będzie w kontekście kierunku obranego przez newonce jako medium, marka i firma. Od portalu o butach do drogi zostania...

43 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?