To jest newonce

To jest newonce
To jest newonce
49 min

KVPX6 jak na serwującego gorące dj sety człowieka przystało, po newoncie oprowadzi nas muzycznie. Rozpoczynając od “Audiencji” Steeza przez “Pakchenko” z konkretną porcją rapu ze wschodu. Miły ATZ wraz z Phunkillem tanecznym krokiem przeniosą Was w świat “ŚWIĘTEGO BASS’U”. Następnie skok do ścieżek, śladów i miksów, czyli “Atutony” Atutowego oraz mistrz mistrzów - Macio Moretti i jego “Jezioro, Łabędzie”. Zakończymy “Za dalekim odlotem” gdzie przez świat niemieckiego rapu przeprowadzi Was Filip Kalinowski.

Pozostałe epizody

To jest newonce -  Legendy newonce z Zuzą Zet

Ten odcinek „to jest newonce” jest prawdziwie legendarny. Właściwie Zuza Z mogłaby go zacząć od „dawno, dawno temu”, bo wypełniła go fragmentami legendarnych newoncowych audycji.

49 min
To jest newonce - O czasie z Janigunzem

W tym odcinku oprowadza nas niekwestionowana legenda “Patościeżki”, head realizatorów i wizytówka firmy. Janigunz przedstawia epizody wyjaśniające, dlaczego szkoda czasu na marnowanie czasu.

46 min
To jest newonce - Magia radia z Agnieszką Szydłowską

Ten odcinek „to jest newonce” to magii radia w najczystszej postaci. Będziemy w tej opowieści mieszać czasy - raz będzie „po świętach", raz na początku zimy a innym razem wiosną 2022.

54 min
To jest newonce -  Pogadane ze Sworo

Ten odcinek „to jest newonce” jest (obviously) o gadaniu i jego sile.

42 min
To jest newonce - Tylko dla dorosłych z Jurasem

Juras zaprasza na podróż po newonce ociekającym seksem. Bo przecież nic nas nie grzeje tak, jak właśnie ten temat. O seksie myślą wszyscy i o każdej porze dnia.

1 godz. 2 min
To jest newonce - Emocjonalnie z Mają Strzelaniną

Tym razem naszą przewodniczką jest Maja Strzelanina. To opowieść pełna emocji! Bo co łączy sport z serialami i kinem? Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

39 min
To jest newonce - Zwiedzanie z Tycjaną

Tycjana zaprasza na przegląd naszych podcastów, a tematem jest "dojrzewanie bohaterów". Czy ten czas nie leci za szybko…

48 min
To jest newonce - Ten pierwszy raz z Bartkiem Czarkowskim

W pierwszym odcinku Bartek Czarkowski oprowadza nas po świecie "pierwszych razów".

49 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?