cover
Invalid Date: 00:00-00:00
artwork
logo

JUTRO

Latające samochody, zero alkoholu, brak nafty, węgla i dwugodzinny dzień pracy - tak sto lat temu ludzie wyobrażali sobie 2022 rok. Nic z tych rzeczy się nie wydarzyło, ale przyszłość kształtujemy przecież każdego dnia. Co będzie jutro? Tego nie wiemy, ale szczerze chcemy się dowiedzieć. Wiktoria Jędroszkowiak i Marta Palińska w autorskim podcaście JUTRO nie przewidują jednak przyszłości - mówią o tym, co musi wydarzyć się, by świat stał się lepszy.

Epizody podcastu
JUTRO  - Tokenizacja osób trans. Anu Czerwiński

Co sprawiło, że serial “Kontrola”, który początkowo został stworzony bez budżetowo, przez studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej, stał się kamieniem milowym w świecie polskiego filmu?

54 min
JUTRO  - Franek Sterczewski. Make zbiorkom great again

Jaka będzie przyszłość podróżowania? Dlaczego należy #makezbiorkomgreatagain? O jutrze z hyperloopem, latającymi samochodami oraz wakacjami pod Warszawą.

57 min
JUTRO  - Wymarzony system migracyjny. Natalia Panchenko

Świat bez granic, bez wojen i z wolnym wyborem - takie JUTRO wyobraża sobie Natalia Panchenko, ukraińska aktywistka, która od lat mieszka w Polsce.

57 min
JUTRO  - Aborcyjny dream. Natalia Broniarczyk

W premierowym epizodzie JUTRA Marta Palińska, Wiktoria Jędroszkowiak i Natalia Broniarczk o tym, że aborcja powinna być dostępna dla każdego. O nierówności płac i feminizmie.

52 min
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play