Mamy Sworo do obgadania

Mamy Sworo do obgadania
Mamy Sworo do obgadania

Życie w stylu Tutto Bene. Flavia Borawska

51 min

TW: Kuchnia włoska nie istnieje. To z pewnością jeden z najsmaczniejszych epizodów ever, a jeśli trafiło na dwie fanatyczki kuchni, to miały naprawdę SWORO DO OBGADANIA. Niektórzy jedzą, żeby żyć. Ona zdecydowanie żyje, żeby jeść. Flavia Borawska, szefowa kuchni, absolwentka akademii kulinarnej Le Cordon Bleu, autorka książki „Tutto Bene”, dobry smak wyssała z mlekiem matki i wyniosła z polsko-włoskiego domu. Dlaczego mimo tego doszło do sytuacji, kiedy babcia rzuciła w nią omletem? Lokalna toskańska patriotka, wychowana na podrobach zdradziła, które sosy ją traumatyzują i czy jest nadzieja i pasja wśród młodych kucharzy w Polsce. Partnerem audycji jest Cisowianka.

Pozostałe epizody

Mamy Sworo do obgadania - 2 pokolenia kobiet skateboardingu. Zuza Bone & Agata Halikowska

Zuza i Agata opowiedzą o zdrowej rywalizacji wśród dziewczyn i zdradzą czy w świecie deskorolki istnieje jakakolwiek, urastająca do mitycznej, wojna płci.

38 min
Mamy Sworo do obgadania - Say cheese. Dorota Szulc

Połączenie kobiecości ze sportem to jej znak rozpoznawczy, w którym zakochały się najróżniejsze marki modowe. Jak wyglądała jej droga od fotobloga do… sesji zdjęciowych dla brandów z całego świata?

46 min
Mamy Sworo do obgadania - Instrukcja obsługi jogi i szczęścia. Madalena Yoga

„Seks czakra ziemi” – tam, czyli na Bali, mieszka Madalena Yoga. Gościni Sworo opowiada o duchowej przemianie, którą pociągnęło za sobą praktykowanie medytacji jogi.

51 min
Mamy Sworo do obgadania - Łapać życie jak wiatr w żagle. Jola Ogar

Jak poradziła sobie ze zmianą dyscypliny sportowej i jak czuła się gdy wręczano jej srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich? Sworo i Jola Ogar miały sporo do obgadania.

52 min
Mamy Sworo do obgadania - Taniec w wersji PRO. Nikola Pośnik

Taniec jest nieodłącznym elementem jej życia. Nikola Pośnik uwielbia to co robi, dlatego podzieliła się tym ze Sworo.

42 min
Mamy Sworo do obgadania - Bizneswoman na pełnych obrotach. Magda Linke-Koszek

Magda Linke-Koszek o byciu bizneswoman, mamą i prowadzeniu własnego biznesu.

50 min
Mamy Sworo do obgadania - Paralotnią po godzinach. Basia Badura

Swoje aktywne życie połączyła z pasją. Na co dzień pracuje przed komputerem, a w wolnych chwilach lata na paralotni, nurkuje, biega.

49 min
Mamy Sworo do obgadania - „Nie chcę, żeby ktokolwiek się nade mną litował.” Wiktoria Głowienkowska

O osobach z niepełnosprawnością jako społeczeństwo nie wiemy za wiele.

50 min
Mamy Sworo do obgadania - Terapeutyczne sesje zdjęciowe. Marta Karkosa

O miłości kobiet do samych siebie i siebie nawzajem, akceptacji, sztuce, fotografii i spędzaniu czasu. Gościnią Sworo była Marta Karkosa, autorka projektu Women Body Acceptance.

59 min
Mamy Sworo do obgadania - Uzależniona od adrenaliny. Natalia Budnar

Od najmłodszych lat szuka sportowych wrażeń i adrenaliny. Kobieta w zmaskulinizowanym świecie sportów ekstremalnych - ma ciężej? Łatwiej?

39 min
Mamy Sworo do obgadania - Jeśli coś robi, to najlepiej jak potrafi. Czyli Osom. Julia Konopka

Julia Konopka z Osom, zdradziła, który zrealizowany projekt jest jej ulubiony. Dziś skupia kobiety sukcesu na wyjazdach z jogą i ideą work-life balance.

50 min
Mamy Sworo do obgadania - Sky is not the limit. Marta Biała

Marta Biała o swojej pasji, która z pewnością nie jest „dla pieniędzy”. Mieć nie tylko głowę, ale całe ciało w chmurach.

45 min
Mamy Sworo do obgadania - Zwizualizuj sobie to. Kamila Staszczyszyn

Kamila Staszczyszyn w rozmowie ze Sworo „ZWIZUALIZUJE” wszystkim na czym polega jej praca, i jakie świetne projekty udało się jej już zrealizować.

51 min
Mamy Sworo do obgadania - Nie ma to jak statek. HolaOla

Od początku wypływamy na szerokie wody. Pierwsza gościni - HolaOla przepłynęła cały świat, poznała najdziwniejsze zachcianki miliarderów, ściągnęła na ziemię setki osób, które pomyliły pracę z marz...

43 min
Mamy Sworo do obgadania - Sasha Sidorenko. Walcz jak dziewczyna.

Niepokonana na ringu. Siedmiokrotna Mistrzyni Ukrainy w kickboxingu. Co spowodowało, że przyjechała do Polski? Czy da się pogodzić macierzyństwo i mordercze treningi? Od obrony przed szkolnymi zacz...

41 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?