Sworo

Sworo

Kobieta planu i czynu. Na co dzień producentka i agentka fotografów, podczas DRUGIEGO ŚNIADANIA zamienia się w audiofilkę i entuzjastkę muzyki. Troche pogada, troche pogra, ale zależy jej przede wszystkim na tym, abyście miło rozpoczęli dzień.
Obserwuj mnie:
TreściAudycje

Treści

Mamy Sworo do obgadania - „Nie chcę, żeby ktokolwiek się nade mną litował.” Wiktoria Głowienkowska

O osobach z niepełnosprawnością jako społeczeństwo nie wiemy za wiele. Na szczęście MAMY SWORO DO OBGADANIA i gościnię, która przeprowadza nas przez swoją codzienność, pracę zawodową i krótkie DO’S...

50 min
Drugie Śniadanie - Człowiek-zagadka, czyli Tymek

Na kilka dni przed swoją bitwą z Otsochodzi, Tymek odwiedził Sworo, której zdradził nieco o tym, czego możemy się spodziewać w ramach Red Bull Soudclash.

23 min
Mamy Sworo do obgadania - Terapeutyczne sesje zdjęciowe. Marta Karkosa

O miłości kobiet do samych siebie i siebie nawzajem, akceptacji, sztuce, fotografii i spędzaniu czasu. Gościnią Sworo była Marta Karkosa, autorka projektu Women Body Acceptance.

59 min
Drugie Śniadanie - 0% presji, życie na 100% czyli Ajgor Ignacy x Sworo

O pracy, która jest tak wielką pasją, że staje się stylem życia. Ciągłym poszukiwaniu inspiracji, pracy na planie, trudnych sytuacjach i jak to jest być reżyserem bez presji.

36 min
Drugie Śniadanie - My to Sukcesiliana!

Jak smakuje sukces? Jak Big Cheese i Extra Meat BBQ. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze. W dniu premiery mrożonej pizzy od Kizo, trójmiejski raper wpadł do studia newonce.radio.

14 min
Drugie Śniadanie - 0% presji, 100% dystansu, czyli girls-talk Vanessa Aleksander x Sworo

Girls-talk w najlepszym wydaniu, czyli duet Sworo x Vanessa Aleksander.

42 min
Mamy Sworo do obgadania - Uzależniona od adrenaliny. Natalia Budnar

Od najmłodszych lat szuka sportowych wrażeń i adrenaliny. Kobieta w zmaskulinizowanym świecie sportów ekstremalnych - ma ciężej? Łatwiej?

39 min
Drugie Śniadanie - Magaret płacze na bogato

Płakanie jest ok, ale płakanie w Gucci jest lepsze. Margaret opowiedziała Tycjanie o pracy nad singlem „Cry In My Gucci” i klipem do niego.

20 min
Drugie Śniadanie - Jak Ci się dzisiaj podobam? Ofelia

Jakie uczucie towarzyszy jej, gdy słyszy swoje kawałki w radio? Ofelia wpadła do Tycjany z okazji premiery nowego numeru.

26 min
Mamy Sworo do obgadania - Jeśli coś robi, to najlepiej jak potrafi. Czyli Osom. Julia Konopka

Julia Konopka z Osom, zdradziła, który zrealizowany projekt jest jej ulubiony. Dziś skupia kobiety sukcesu na wyjazdach z jogą i ideą work-life balance.

50 min
Drugie Śniadanie - 0% presji, 100% zajawki, czyli człowiek wielu talentów- Maciek i Ubrania

Czy jako przedstawiciel generacji Z naprawdę uważa, że nic nie musi, ale może wszystko?

55 min
Drugie Śniadanie - 0% presji, 100% wsparcia, czyli power couple Malwina Buss i Tomasz Włosok

Chociaż sami za power couple się nie uważają, to ludzie właśnie tak ich postrzegają.

59 min
Mamy Sworo do obgadania - Życie w stylu Tutto Bene. Flavia Borawska

Pysznie i ciekawie z Flavią Borawską - szefową kuchni i autorką książki "Tutto Bene". Dwie pasjonatki jedzenia miały SWORO DO OBGADANIA

51 min
Drugie Śniadanie - 0% presji, czyli bądź człowieku dla siebie wyrozumiały - Grabari x Sworo

O zmianach, które pchają nas do przodu, o tym, że nigdy na nic w życiu nie jest za późno i jak ważne jest żeby być dla siebie wyrozumiałym.

44 min
Drugie Śniadanie - 0% presji, 100% pasji czyli Rosalie x Sworo

Utalentowana i skromna, czyli Rosalie w luźnej, inspirującej i pełnej pasji rozmowie ze Sworo.

49 min
Mamy Sworo do obgadania - Sky is not the limit. Marta Biała

Marta Biała o swojej pasji, która z pewnością nie jest „dla pieniędzy”. Mieć nie tylko głowę, ale całe ciało w chmurach.

45 min
Mamy Sworo do obgadania - Zwizualizuj sobie to. Kamila Staszczyszyn

Kamila Staszczyszyn w rozmowie ze Sworo „ZWIZUALIZUJE” wszystkim na czym polega jej praca, i jakie świetne projekty udało się jej już zrealizować.

51 min
Drugie Śniadanie - Kto w tym roku dostanie Oscara?

W specjalnym, przedoscarowym wydaniu Drugiego Śniadania Zuza Zielińska pogadała z Jackiem Sobczyńskim o tegorocznej gali wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

58 min
Mamy Sworo do obgadania - Nie ma to jak statek. HolaOla

Od początku wypływamy na szerokie wody. Pierwsza gościni - HolaOla przepłynęła cały świat, poznała najdziwniejsze zachcianki miliarderów, ściągnęła na ziemię setki osób, które pomyliły pracę z marz...

43 min
Drugie Śniadanie - Jak pomagać i jak nie pomagać

Kierująca projektem Ubrania do Oddania Zosia Zochniak w rozmowie ze Sworo i Jackiem Sobczyńskim o tym, co w tytule. A to ona przyciągnęła w weekend pół Warszawy do hali przy ul. Bokserskiej, więc w...

41 min
Drugie Śniadanie - Co robić, gdy stresujesz się natłokiem informacji

Jak sobie poradzić ze stresem w sytuacji napływających wiadomości o wojnie w Ukrainie? Co robić, gdy pojawia się atak paniki? Tycjana rozmawiała z psycholożką, Anną Cyklińską (psychoedu) o tym, z j...

25 min
Drugie Śniadanie - Mit Blue Monday. Ania Cyklińska Psychoedu

Skąd wziął się fenomen Blue Monday i kto korzysta na nim najbardziej? Nie nakręcamy tej karuzeli i traktujemy go jako dobry pretekst do rozmowy o zdrowiu psychicznym. Z psycholożką Anią Cyklińską (...

35 min
Drugie Śniadanie - Pełnosprawni w miłości. O seksualności bez tabu

W Drugim Śniadaniu serwujemy nie tylko najlepsze muzyczne kąski, skupiamy się również na odpowiedzialnych społecznie tematach. Tym razem Tycjana zaprosiła do rozmowy Żanetę Krysiak i Annę Klechę, k...

27 min
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play