POSZUKIWARKA

POSZUKIWARKA
POSZUKIWARKA

Dlaczego zawodnicy nie zmieniają majtek, czyli piłka nożna w pigułce

27 min

Czy sędzia jest funkcjonariuszem publicznym? Czy jak się kibic wkurzy i przyłoży sędziemu z liścia, to odpowiada za to, jak za policjanta? Na to i na wiele innych pytań odpowie gość Maćka - Jakub Rola, który sam z liścia kiedyś prawie dostał. O potrzebach fizjologicznych oddawanych na boisku i o tym, dlaczego piłkarze nie zmieniają majtek. Czy przegramy mecz, jeśli Lewandowski zacznie ubierać się od lewej getry? Niepewne gwizdanie i staniczki jako niezbędnik piłkarski. Bez spalonych (hehe) żartów. Na Poszukiwarkę zaprasza Maciek Buchwald.

Pozostałe epizody

POSZUKIWARKA - Czy tata mnie kocha, czyli Dzień Ojca 2022

Czy ojcowie bardziej kochają córki? Kiedy wypuścić dzieci z gniazda? Maciej Buchwald w rozmowie z założycielami @tataniemasiły.

32 min
POSZUKIWARKA - Kochajcie swoje penisy

Jak opanować erekcję i w zasadzie po co? Czy istnieje mechaniczny penis? Czy można ćwiczyć penisa? O niebezpiecznych pozycjach i niestabilnych jądrach.

31 min
POSZUKIWARKA - Jazda po gwiazdach, czyli co ma wodnik do wiatraka

Gościni Angela Marcinkowska przeprowadzi Maćka przez kosmiczny rozkład jazdy. Czy można wywróżyć sobie zwolnienie lekarskie? Czy znaki zodiaku się zmieniły?

27 min
POSZUKIWARKA - Czy można stać w butach... do biegania? Czyli pytania o ubrania

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy pranie w niedzielę to grzech? Jak dobrać ubrania do twarzy? Odpowiedzi szuka Maciej Buchwald wraz z kostiumografką Hanką Podrazą.

28 min
POSZUKIWARKA - Pociąg do wyszukiwania, czyli w podróży po meandrach internetu

W pierwszym odcinku POSZUKIWARKI Maciek Buchwald razem z Karolem Trammerem pochylili się nad pociągami. Czy dotrzemy jedynie do konkretnej destynacji, czy może znajdziemy drogę do samych siebie?

30 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?

newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play