Apple+TV: „Napoleon” i inne premiery na marzec 2024

Zobacz również:„Fundacja” to epickie i obiecujące science-fiction, jakiego brakowało w streamingach
Napoleon cover.jpg
fot. archiwum dystrybutora

Czterogodzinny film Ridleya Scotta to na pewno najmocniejsza filmowa premiera na Apple+TV. Ale nie jedyna.

Koszt produkcji – tu szacunkowo jest spory przedział: od 130 do 200 milionów dolarów. Przychody z dystrybucji kinowej – 220 milionów dolarów. Szału niestety nie ma, w dodatku Napoleon cieszył się raczej... stonowanymi recenzjami. Natomiast wciąż mówimy o jednej z bardziej elektryzujących premier 2023 roku. Ci, którzy nie załapali się na pokaz kinowy, mogą teraz zobaczyć ostatni film Ridleya Scotta na AppleTV+. Premiera – już 1 marca.

Napoleon.jpg

Będzie też Obława. Serial będący połączeniem fikcji historycznej i thrillera spiskowego – ukazujący następstwa pierwszego morderstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz walkę o ideały, które były podstawą planu Rekonstrukcji Lincolna. Na AppleTV+ od 15 marca; pierwszego dnia zobaczymy dwa odcinki, pięć następnych w kolejnych tygodniach.

Bardzo ciekawie zapowiada się serial Palm Royale. Fabuła? W 1969 roku ambitna kobieta postanawia przekroczyć linie podziałów między bogatymi a biednymi i stać się częścią najbardziej wytwornego, a zarazem zdradzieckiego grona w Ameryce: śmietanki towarzyskiej Palm Beach. Bardzo mocna obsada; w roli głównej Kristen Wiig, w pozostałych – Laura Dern, Alison Janney, Kaia Gerber, oraz, ciekawostka, Ricky Martin! Sezon pierwszy – od 20 marca.

Palm Royale.jpg
fot. archiwum Apple+TV

A oto reszta marcowych premier na platformie:

1 marca – Wymyślne przypadki Dicka Turpina, Władcy przestworzy (kolejne odcinki)

6 marca – Nowy styl, Nowa konstelacja

8 marca – Eugene Levy: nieochoczy podróżnik (sezon 2)

29 marca – Fraglesy powracają! (sezon 2)

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.
Komentarze 0