Będzie polskie wydanie książki o Beastie Boys! Z tej okazji wybraliśmy utwory, będące esencją ich stylu

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Portrait Of Beastie Boys
fot. GettyImages

W końcu! Parę lat po premierze amerykańskiej otrzymamy także wersję w polskim tłumaczeniu. Księga Beastie Boys uchodzi za jedną z najważniejszych literackich pozycji o rapie. W listopadzie ukaże się na półkach nakładem wydawnictwa SQN.

Jesienią 2018 roku ukazała się 600-stronicowa Beastie Boys Book; biografia nowojorskiej ekipy. Dwa lata później na Apple TV miała miejsce premiera dokumentu Spike'a Jonze'a, któremu poświęciliśmy artykuł Elo! Miłość, przyjaźń, dobre słowo - tego nauczyliśmy się, oglądając Beastie Boys Story. I kiedy już wydawało się, że jedyne, co pozostanie, to anglojęzyczna wersja na półce, wydawnictwo SQN ogłosiło, że będzie także polskie tłumaczenie. Premiera już 22 listopada.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.