Blink-182 zapowiadają nowy album! Pierwszy w klasycznym składzie od 12 lat

Blink-182
Matt Winkelmeyer/Getty Images for Coachella

Poppunkowe świry, jesteście tu? Wraz z powrotem Toma DeLonge'a do Blink-182 ogłoszono, że zespół nie tylko ruszy w trasę, ale również pracuje nad nową muzyką. Od razu zresztą światło dzienne ujrzał singiel Edging. Niemal dokładnie rok później przychodzi czas na cały materiał.

Grupa z Kalifornii, która na całym świecie sprzedała ponad 50 milionów egzemplarzy swoich płyt z Enema of the State na czele, przeżywa właśnie drugą młodość, czego doświadczyła choćby publika na ostatniej Coachelli.

Tom DeLonge zasilił więc skład po siedmioletniej przerwie i ponownie to z nim Mark Hoppus i Travis Barker przygotowali album. Efekty poznamy 20 października, bo właśnie wtedy wyjdzie One More Time... Zdecydowanie krócej będzie trzeba natomiast czekać na nowy singiel. Utwór tytułowy z krążka już w czwartek.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Komentarze 0