Co nowego na Netfliksie i HBO GO? Między innymi ”Nędznicy”, ”Most szpiegów” i serial ludzi od "Dark"

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
nedznicy.jpeg

Nowy weekend - nowe rozdanie streamingowe. Tym razem do oferty Netfliksa i HBO GO dołączy kilka znanych tytułów i sporo dobrze zapowiadających się seriali.

Zaczynamy od Netfliksa, a tam od 16 lutego można wziąć udział w interaktywnej przygodzie Beara Gryllsa. Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz to specjalny odcinek reality show, w którym widzowie decydują o losie brytyjskiego podróżnika.

Jedną z najpopularniejszych propozycji, które w tym tygodniu pojawiły się na platformie, jest miniserial Co kryją jej oczy. Dramat opowiada o samotnej matce, która nawiązuje romans ze swoim szefem psychiatrą, jednocześnie zaprzyjaźniając się z jego żoną. Sprawy szybko przybierają przedziwny obrót.

Do tego grona dołączyły jeszcze Plemiona Europy. Serial producentów Dark to historia rodzeństwa, które walczy o przetrwanie w postapokaliptycznej Europie 2074 roku, gdzie mieszkańcy utworzyli skłócone ze sobą plemiona.

Z nowości filmowych warto nadrobić O wszystko zadbam. Brytyjski kryminał w reżyserii J Blakesona przedstawia historię opiekunki osób starszych, która okrada swoich podopiecznych z oszczędności życia. Problem w tym, że jej ostatnia ofiara okazuje się godną przeciwniczką.

Przenosimy się na HBO GO, a tam od kilku dni można obejrzeć komedię obyczajową Nigdy nie jest za późno. Australijska produkcja opowiada o weteranach wojny w Wietnamie, którzy decydują się uciec z domu opieki i zrealizować dotychczas niespełnione marzenia.

W sobotę, 20 lutego, do oferty serwisu dołączą Nędznicy. Francuski dramat, który w zeszłym roku otrzymał nominację do Oscara, przedstawia losy mężczyzny, który dołącza do lokalnego oddziału do walki z przestępczością na przedmieściach Montfermeil. Obraz Ladj Ly był inspirowany zamieszkami w Paryżu z 2005 roku.

Z kolei wśród niedzielnych premier znajdzie się między innymi dreszczowiec w reżyserii Stevena Spielberga - Most szpiegów. Film z Tomem Hanksem w roli głównej opowiada o prawniku, który ma doprowadzić do uwolnienia amerykańskiego pilota schwytanego przez Sowietów. Fabuła jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Jak widzicie - będzie co oglądać. A przecież ledwie dwa dni temu napisaliśmy tekst o ukrytych filmowych perełkach na Netfliksie, których nie znajdziecie na ich głównej stronie.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.