Dokument o Kanye Weście w drodze! Netflix zaprezentował pierwszy teaser

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Kanye
Carlo Allegri/Getty Images

Na przestrzeni ostatnich miesięcy o Kanye mówiło się właściwie wyłącznie w kontekście Dondy. Można było zapomnieć przez to, że w tym roku streamingowy gigant zapłacił 30 milionów dolarów za dokumentalną produkcję o Weście od duetu Coodie & Chike, odpowiedzialnego choćby za teledysk do Through the Wire.

W trzyczęściowym dokumencie znajdą się materiały zebrane w ciągu ostatnich dwóch dekad, bo tyle trwa relacja artysty z filmowcami. Można się więc spodziewać unikatowego spojrzenia na jego karierę, nagrań dotąd niepublikowanych i behind-the-scenes. Nadchodzące docuseries zapowiadane jest przy tym jako intymna i kompleksowa biografia bez unikania trudnych tematów. Coodie & Chike udokumentowali zarówno drogę Westa na szczyt, jak i jego żałobę po śmierci matki czy fiasko kampanii prezydenckiej.

Pierwsza zajawka Jeen-Yuhs została pokazana przy okazji fanowskiego eventu Netfliksa - Tudum. Obok m.in. zwiastuna drugiego sezonu Wiedźmina.

I nie powiemy, żeby ten fragment z Mos Defem nie zaostrzył nam apetytów na całość. Ile trzeba będzie na nią poczekać? Wiadomo na razie tylko tyle, że Jeen-Yuhs trafi na platformę w 2022 roku.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.