Drake i Nike uruchamiają razem nową linię! Premiera jeszcze w tym roku

Zobacz również:Drake brzmi jak Eminem? Tak jeszcze jakiś czas temu twierdził Akon
Drake
fot. Denise Truscello/WireImage

Po merchu przygotowanym pod kątem Certified Lover Boy i klipie Drake'a Laugh Now Cry Later kręconym w siedzibie Nike - kanadyjsko-amerykańska współpraca wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Słowo-klucz: NOCTA.

Niewiele brakowało, a w swoim czasie multiplatynowy artysta podpisałby się z adidasem, ale to było dawno i nieprawda. Tymczasem Drake zacieśnia relację z Nike na rzadko spotykanym poziomie. Pewnego rodzaju teaser dostaliśmy pod koniec listopada, teraz mamy jednak wreszcie konkretne, oficjalne informacje.

NOCTA jest potężną kooperacją; sub-labelem, którego nazwa nawiązuje do nocnego procesu kreatywnego Drizzy'ego. - Na przestrzeni ostatnich dwóch lat włożyliśmy w to mnóstwo pracy. Teraz, kiedy wszystko się urzeczywistniło - rozpoczynam nowy, ekscytujący rozdział w moim życiu - pisze założyciel OVO Sound w specjalnym oświadczeniu na stronie Nike.

Drop kolekcji został zaplanowany na 18 grudnia, co oznacza, że nadchodzi intensywny okres dla Drake'a, jeżeli faktycznie w styczniu dorzuci do tego Certified Lover Boy.

Stronę internetową NOCTA macie tutaj, a Instagram - tutaj.

NOCTA.jpg

NOCTA 2.jpg

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.