Dwie płyty i autobiografia. Grube plany Sentino

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
sentino.jpg
@sentinobln

Do nagrywania wielu płyt już nas przyzwyczaił, ale teraz Sentino wchodzi na wyższy poziom. Pisze książkę.

Nie ma chyba rapera na polskiej scenie, który kończyłby karierę tak często jak Sentino. O jego rozwodzie ze słuchaczami słyszymy regularnie co kilka miesięcy. Jednak tym razem Sebastian wrócił do nas z dobrymi wieściami.

Koniec wakacji, wracamy do pracy, koniec imprez, koniec kłótni, bo od wódy rozum krótki – napisał na Instagramie. Dodając, że jeszcze w tym roku usłyszymy jego nowy album Faktura Vat. To nie koniec planów. Już 27 października do sieci ma wlecieć Woist Mein Geld, czyli pierwszy od prawie 6 lat niemieckojęzyczny projekt.

Największe zamieszanie wzbudziła jednak zapowiedź autobiografii Sentino. Ma ona nosić tytuł Tatuażyk i wyjść niebawem. Co się w niej znajdzie, trudno powiedzieć. Ale jeśli Sebastian podejdzie do niej na poważnie, to może być ciekawie. Czekamy. No i kiedy ukaże się na polskim rynku, to z naszej strony możecie liczyć na recenzję.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!